Ukraine

Повернення Навального: в Росії почали затримувати журналістів та активістів

КИЇВ. 17 січня. УНН. Російські правоохоронні органи затримали головного редактора Telegram-каналу "Агіт Росія" Павла Іванкіна, кореспондента "Медіазони" Давида Френкеля і двох активістів Олексія Барича і Олександра Края, які з Санкт-Петербурга хотіли попрямувати в Москву, для зустрічі опозиціонера Олексія Навального. Про це повідомляє "Медіазона", інформує УНН.

"У ніч на 17 січня в петербурзькому аеропорту "Пулково" перед посадкою на рейс до Москви силовики затримали головного редактора телеграм-каналу "Агіт Росія" Павла Іванкіна і двох активістів Олексія Барича і Олександра Края", - йдеться в повідомленні.

До того ж, Іванкін опублікував відеозапис розмови з поліцейським в аеропорту. За словами співробітника МВС, в КУСП сказано, "що, можливо, готуєтеся до масових заворушень в місті Москва".

Далі, в петербурзькому аеропорту "Пулково" на стійці реєстрації затримали кореспондента "Медіазони" Давида Френкеля, який збирався полетіти в Москву. Про це повідомив сам Френкель.

"Кореспондента "Медіазони" Давида Френкеля доставили в петербурзький відділ поліції № 51", - уточнили в "Медіазоні".

Також, Френкель додав, що "в клітці в машині дико холодно", хоча він тепло одягнений.

"Попереджав, що мені з штифтом в руці не можна мерзнути, так що мене просто за руки і за ноги закинули в клітку в машині", - розповів журналіст.

Раніше повідомлялося, що 13 січня Олексій Навальний оголосив, що повернеться в Росію з Німеччини, де він проходив лікування після отруєння "Новачком". За словами Навального, він прилетить 17 січня рейсом "Перемоги", який повинен приземлитися у Внуково.

Пізніше ФСВП заявила, що "зробить всі дії для затримання" Навального до рішення суду про заміну йому умовного терміну на реальний по справі "Ів Роше". Відомство попросило призначити політику реальний термін 11 січня, заявивши, що він не виконує обов'язки умовно засудженого і ухиляється від контролю інспекції.

Нагадаємо, що прокуратура Москви попередила про відповідальність осіб, які закликають до участі в неузгодженій масовій акції в аеропорту "Внуково" 17 січня, куди з Німеччини повертається опозиціонер Олексій Навальний.

Football news:

Klopp on 2:0 Sheffield: Many have written off from the accounts of Liverpool. We need to win, we can't get to the Champions League without it
Milan scored their 15th penalty of the season in Serie A - the most in the league. Before the record-three 11-meter
Liverpool scored 7,000 th goal in the top division of England - only Everton has more
Manchester United have 0 wins and 1 goal in 7 matches against the big six this season in the Premier League
The Hudson-Odoi hand show: Maguire said the umpires were told it was a penalty. VAR baffled us
Jota misses the match with Sheffield due to illness, Alisson-due to the death of his father
Loew is ready to consider the return of Muller, Hummels and Boateng to the national team