Ukraine

Повернуся з глибокою подякою – Чалий про завершення 4-річної каденції посла України в США

Звільнений указом президента з посади посла України у США Валерій Чалий повідомив, що завершує свою чотирирічну каденцію в якості посла, висловивши вдячність всім борцям «за демократію проти авторитаризму».

«Повернуся в Україну з глибокою подякою своїм співвітчизникам, з ким боролися за демократію проти авторитаризму і продовжуємо боротьбу за світле майбутнє самостійної і успішної України проти спроб Росії затягнути нас у радянське чи імперське минуле. Повернуся з вдячністю народу Сполучених Штатів – тепер дійсно нашого стратегічного партнера, з новими можливостями, з величезною підтримкою українців по обидва береги Атлантики», – написав Чалий на сторінці у фейсбуці.

Він зазначив, що період перебування на посаді посла це були – «непрості, наповнені новими викликами часи», але, на думку Чалого, «ще багато роботи попереду».

19 липня президент України Володимир Зеленський своїм указом звільнив Валерія Чалого з посади посла України в США разом із ще 10-ма послами у різних країнах.

Валерій Чалий був призначений Надзвичайним і повноважним послом України в США в липні 2015 року.

Football news:

Salihamidžić on the transfer San to Bavaria: It can make the difference in the game. Now we have top-level variability on our flanks
Cavani is close to a contract with Roma
Balotelli can move to Boca juniors
Rummenigge on Havertz: Bayern will not pull his transfer this year
Bayer sports Director Feller on Havertz: We agreed that if possible, he could leave this summer
Roma midfielder under has agreed a 5-year contract with Napoli for 3.5 million euros a year
Baros will end his career at the end of the season