Ukraine

Пожежа у чорнобильській зоні: поліція провела евакуацію самоселів

Пожежа у чорнобильській зоні відчуження станом на 9 квітня триває вже шостий день. Через це поліція провела евакуацію людей, які проживають у поселенні Поліському.

Мовиться про самоселів, які повернулися до рідних домівок після чорнобильської катастрофи. Про їхню евакуацію розповів майор поліція Ян Обжелянський під час свого брифінгу.

Поліція зони відчуження провела евакуацію громадян, які проживають як самосели у селищі Поліському. Станом на зараз їх уже евакуювали,
– розповів поліцейський.

Він також підкреслив, що на цю територію обмежено допуск громадян. Зокрема, на межі зони відчуження закриті контрольно-пропускні пункти "Поліське" і "Овруч".

Хто такі самосели?Самосели або повертанці – цивільне населення чорнобильської зони відчуження. Це люди, які після трагедії на ЧАЕС та масової евакуації громадян повернулися до рідних місць. Нині це здебільшого люди пенсійного віку.

Пожежа у чорнобильській зоні: коротко

Пожежа у чорнобильській зоні відчуження спалахнула ще 4 квітня і відтоді не припинялася. Пожежа досягала масштабів у понад 100 гектарів.

Всього до гасіння пожеж у зоні відчуження залучено 310 людей та 90 одиниць техніки. Зокрема, мовиться про авіацію, яка скинула на сотні тонн води.

Пожежа в чорнобильській зоні: дивіться відео

powered by lun.ua

Вибір редакції

Пропозиції партнерів

Football news:

Sky Sports will pay the Premier League clubs all the money for broadcasts in this and next seasons. The deduction of 170 million pounds was moved to the season-21/22
Havertz does not want to move to Bayern this summer. He chooses between Real Madrid, Liverpool, Manchester City, Manchester United and Chelsea
Atalanta bought Pashalic from Chelsea for 15 million euros (Nikolo Skira)
Russia, Germany and Portugal qualify for the Champions League (Bild)
Barcelona will not buy Neymar for 175 million euros and will focus on the transfer of Lautaro
🔙 Spanish football will return for the second half of Rayo Albacete. The first one was played six months ago, when the match was stopped because of zozuli's insults
Ulreich doesn't want to be Bayern's third goalie. He can move to Schalke