Ukraine

Правильні продукти для тих, хто хоче ідеальний прес

На ринку є безліч дієт для схуднення, що пропонують швидкі результати. Експерт пояснив, що для тих, хто хоче позбутися від жиру на животі, є деякі продукти, які можуть допомогти їм схуднути.

Зменшення відсотка жиру в області живота може допомогти струнким людям виглядати більш підтягнутими. Крім спалювання жиру, люди, які сидять на дієті, можуть добитися плоского живота, не допускаючи його здуття.

Банан. Було доведено, що банани зменшують здуття живота, оскільки вони багаті калієм, який допомагає регулювати затримку води. Він також містить клітковину, яка корисна для мікробіому кишечника: спробуйте додати банан в свій смузі. Це не тільки поліпшить роботу кишечника, але і дасть чудовий смак.

Кіноа. Кіноа від природи не містить глютену і є чудовим джерелом білка і клітковини. Це ідеальна заміна квасолі, яка, як відомо, викликає здуття живота, і має додатковий бонус у вигляді безлічі вітамінів і мінералів.

Куркума. За словами експерта, додавання спецій при приготуванні їжі може допомогти людям, що сидять на дієті, домогтися результатів. Куркума, коли справа доходить до трав і спецій, є одним з найкращих продуктів для кишечника завдяки своїм протизапальним властивостям, які допомагають розслабити шлунок.

Кіноа - фото 431716

Кіноа

Football news:

Pavel Nedved: Juventus doesn't depend on Ronaldo. Any team will miss such a player
Holand and Jan will not play Lazio due to muscle injuries
Van Persie about meeting Maradona: he kissed my left foot and said it was the same as his
Bale doesn't need to prove anything. His presence inspires the Tottenham players. Davis on the midfielder
Pochettino and Raul can replace Zidane at Real Madrid. The club does not want to dismiss the Frenchman yet
Stefano Pioli: Milan need to take the Celtic game seriously. They always play well
Atalanta captain Gomez did not follow Gasperini's instructions in the match against Midtjylland. He was replaced at half-time