Ukraine

Прем'єр не звертався до Ради з поданнями на нових міністрів – Разумков

pПрем’єр-міністр Денис Шмигаль та спікер Ради Дмитро Разумков/p - Прем'єр не звертався до Ради з поданнями на нових міністрів – Разумков

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль та спікер Ради Дмитро Разумков

Фото: ЕРА

Спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков заявив, що прем'єр-міністр не звертався до парламенту з поданнями на посади міністрів чи іншими кадровими змінами.

Про це Разумков сказав ввечері 7 квітня в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Станом на сьогодні прем’єр-міністр України не звертався до Верховної Ради з якимись поданнями про тих чи інших міністрів або якісь інші кадрові пропозиції чи зміни, тому сьогодні прогнозувати, що буде або не буде розглядатися на позачерговому засіданні, поки що зарано», - сказав Разумков.

Також спікер пояснив, що перелік питань для розгляду на позачерговому засіданні буде зрозумілий зі звернення президента, якщо його ініціюватиме саме він, або з листа, підписаного щонайменше 150 депутатами.

Напередодні Разумков заявляв, що Верховна Рада може зібратися на позачергове засідання парламенту наприкінці нинішнього тижня - 9 або 10 квітня.

Раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що в рамках боротьби з коронавірусом пенсіонерам виплатять тисячу гривень.

Пенсійний фонд України готовий почати виплату одноразової грошової допомоги у розмірі тисяча гривень після того, як Верховна Рада передбачить ці кошти в державному бюджеті.

Football news:

Gareth bale: I Don't understand why I get booed by my own fans. This is a feature of Real Madrid
Milan are planning to sign a new Central striker in the off-season
Home teams of the Bundesliga are very difficult without spectators: only 3 wins in 22 matches
Juventus will only release Pjanic to Barcelona in exchange for Artur
Real Madrid will no longer announce the renewal of their players'contracts
Mbappe called Zidane and Ronaldo his idols
Madness in Frankfurt: Eintracht 34 times hit the goal, but almost lost (saved 9 minutes before the whistle)