Ukraine

Пренткович розповіла секрети свого блогу: скільки вона заробляє в Instagram

Таня Пренткович – одна з найуспішніших українських блогерів в Instagram. За її життям слідкує більше, ніж мільйон фоловерів. В останньому дописі бізнесвумен поділилася, скільки заробляє та як досягти такої цифри.

Від 8 до 13 годин на день вона проводить у телефоні, займаючись своїм блогом, повідомляє Life 24.

І за всі роки популярності їй не надоїло ділитись своїм життям з підписниками, тому що отримує від цього задоволення любить писати й отримувати фідбек.

Ще декілька деталей про блог Тані Пренткович:

  1. Фотографують не лише професійні фотографи. Цю функцію бере на себе і її хлопець, і мама, і друзі. Бізнесвумен будує кадр і потім дає телефон у руки рідним. Або робить все сама з допомогою штатива.

  2. Головне це контент. Якщо він не достатньо якісний, то гівевеї та конкурси не принесуть результату. Навіть без тисячі підписників можна отримувати дохід з блогу.

  3. На початку своєї кар'єри вона викладала і по 5 постів у день. Зараз можна викладати по 3-4 в тиждень, 15 сторіс у день й отримати результат. Регулярність це важливо.

У 2016 Таня Пренткович отримувала 500 гривень за 2 пости. Зараз сторіс у її блозі "коштує, як IPhone". Проте все залежить від заявки який продукт, кількість публікацій, ексклюзив тощо. Загалом на рекламі стабільно заробляє 25 тисяч доларів. Блогерка платить із зароблених грошей податки – це важлива умова для співпраці з брендами.

Football news:

Setien is demanding 4 million euros in compensation from Barca. Valverde's resignation cost the club 11 million
Two Cornell players tested positive for coronavirus after the match with Barca
Mbappe finished 1st on the Ligue 1 goalscoring list, scoring 13 goals in 17 appearances. He broke the streak of 4 games without goals
Holland has scored 27 goals in his first 28 Bundesliga appearances. He's the second person to do this
Sevilla are trying to sign Papa Gomez, Monchi is in talks. Atalanta wants to sell him to a club not from Italy
Holand has scored 14 goals in 13 Bundesliga games this season
Neymar is playing his 100th game for PSG. He has been at the club since 2017