logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Президент переконаний, що в Україні немає антисемітизму

Президент України Володимир Зеленський заявив, що в Україні немає антисемітизму.

Джерело: інтерв'ю Зеленського ізраїльському виданню The Times of Israel, пише Укрінформ

Пряма мова: "Ми маємо дуже цікаву статистичну інформацію, яка буде дуже цікава для Ізраїлю. Існує опубліковане опитування дослідницького центру Pew Research Center за 2018 рік, яке оцінювало рівень антисемітизму в Європі. І найнижчий рівень антисемітизму був в Україні".

Деталі: Зеленський звернув увагу на те, що в Києві охорона синагог є не такою суворою, як в інших місцях, адже євреям тут нічого не загрожує. Зеленський до того ж зауважив, що в його жилах тече єврейська кров, але ж українці обрали його Главою держави.

Пряма мова: "У мене єврейська кров. І я президент. І нікого це не хвилює, чи не так? Нікому немає діла. Ніхто не питає мене про це ... Звичайно, у нас є відсоток радикальних людей, але він дуже маленький. І саме тому я не боюся опору планам з будівництва меморіалу в Бабиному Яру"

Themes
ICO