Ukraine

Проблеми з волоссям через догляд: 7 найпоширеніших помилок, яких необхідно уникати

Шкідливі звички у догляді за волоссям негативно впливають на його стан. Жінки здійснюють багато помилок, навіть не помічаючи цього. Варто дізнатися, які щоденні звички псують вашу шевелюру.

Доглядати за волоссям слід ретельно, якщо ви прагнете мати здорові та блискучі локони. Але потрібно цікавитися також тим, чого не можна робити. Cosmopolitan назвав 7 найпоширеніших помилок в догляді за волоссям, яких необхідно уникати.

Як не можна доглядати за волоссям

Як доглядати за волоссям
Як доглядати за волоссям
Помилки у догляді за волоссям / Фото Pexels

  • Не доглядати за шкірою голови. Варто спочатку визначити тип шкіри, а тоді підібрати для неї відповідні доглядові засоби. Шкіра голови, як і обличчя, вимагає регулярного догляду: відлущення ороговілих клітин, пом’якшення та зволоження. Адже саме її стан впливає на вигляд волосся та ріст волосся.
  • Нечасто чистити інструменти для розчісування волосся. Дезінфікувати гребінці необхідно регулярно. Адже на них збираються мікроби, відмерлі частинки шкіри, шкірне сало, яке згодом висихає на зубцях, залишки продуктів, які ви використовуєте для вкладання волосся. Намагайтеся щотижня робити для своїх гребінців 15-хвилинне купання у теплій воді з милом.
  • Тримати фен під прямим кутом. Не можна сушити волосся, опускаючи голову вниз. Також важливий градус кута, під яким ви тримаєте фен. Повітря із пристрою повинно бути напрямленим згори вниз, аби закривати волосяну кутикулу.

Як сушити волосся
Як сушити волосся
Таким способом не можна сушити волосся / Фото Pexels

Football news:

Keylor Navas may miss the match against Leipzig due to a hip injury
Chelsea plans to buy rice. West ham demand more than 80 million pounds for the prop
Dybala intends to stay in Juve, despite real's Interest. The player wants 15 million euros a year, Torino offer 10
🌪 In 2008, Leipzig did not exist yet, and now it is in the semi-finals of the Champions League. It took real 54 years to do this
Nagelsmann reached the semi-finals of the Champions League at the age of 33. He will play against Tuchel, who advised him to become a coach
Olmo from Leipzig missed out on Barcelona – because of two Koreans and Bartomeu's politics. Tried to return, but Dani refused for Nagelsmann
Saul: RB Leipzig was better than Atletico the entire match