Ukraine

Пропагандисти Кремля зманіпулювали "конопляним" роликом Садового

У одній із пропагандистських передач на прокремлівському телеканалі "Росія 1" "взяли у роботу" родик мера Львова та лідера "Самопомочі" Андрія Садового, де він популяризує та агітує за конопляну олію українського виробництва.

Пропагандистів дуже здивував такий крок з боку львівського мера та вони вирішили його висміяти. Зокрема, ведучий сказав, що в Україні "з’їхали з глузду".

"Якщо дивитися на логіку Львівського регіону, то вони, мабуть, вже давно вживають конопляне масло", – додав журналіст-утікач Юрій Кот.

Зауважимо, що під час Євромайдану Юрій Кот був спікером на агітаційних концертах "Партії регіонів", однак утік після "Революції Гідності" до Росії та сьогодні активно у російському ефірі підтримує антиукраїнську пропаганду Кремля.

Крім того, пропагандисти зманіпулювали й тлом ролику. За їхніми словами, Садовий позує на полі, де дуже багато коноплі, і її чомусь не викосив наркоконтроль.

Як пропаганди зманіпулювали ініціативою Садового: дивіться відео  

Щодо ролика Андрія Садового, то він його розмістив 19 липня. На кадрах політик під музику регі йде конопляним полем, розповідаючи про користь олії з коноплі.

Я знаю, що багато хто з українських політиків вживає… олію з коноплі. Вона – лікувальна як засіб проти стресу. До речі, не тільки проти стресу – хто має зайву вагу або хто має підвищений рівень холестерину. Також така олія є багатою на антиоксиданти. Тому запрошую не стидатися, а кожного дня вживати олію з коноплі. Це дуже корисно – наш український продукт. Підтримай українське,
– сказав Садовий у ролику.

Садовий розповідає про користь конопляної олії: дивіться відео 

Football news:

Lizard on the criticism of VAR: In Real life, they don't pay attention to conversations outside the team
Real need to score 5 points in 3 rounds to win La Liga
Gasperini about the 1/4 final of the Champions League: the Match with Juventus is an imitation of the games with PSG
Courtois played 18 dry games in the La Liga season. Real's record is one game away
Real Madrid won the 8th victory in a row and does not miss 5 matches
There was hardly any contact, and even outside the penalty area. Ex-member of Barca's Board of Directors about real's penalty
Benzema – the first La Liga player to score and assist in all months