Ukraine

Прощання з Анатолієм Матвієнком. Хто провів політика в останню путь (фото)

pУ Києві прощалися з Анатолієм Матвієнком в Києві/p - Прощання з Анатолієм Матвієнком. Хто провів політика в останню путь (фото)

У Києві прощалися з Анатолієм Матвієнком в Києві

Фото: Страна

У суботу, 23 травня, в Києві прощаються з політиком Анатолієм Матвієнком. Він помер у віці 67 років через онкологічне захворювання.

Відспівування відбулося в Михайлівському соборі. Церковна церемонія почалася о 12:00 і тривала до 14:00. У соборі зібралися, щоб попрощатися з українським політиком.

Зокрема, квіти приніс екс-президент Петро Порошенко, а також співголова фракції «Європейська солідарність» Артур Герасимов.

На церемонії прощання були присутні Олена Ледовських – депутат від «Народного фронту», екс-заступник голови Мінрегіону Лев Парцхаладзе, екс-нардеп від Європейської солідарності Оксана Юринець, екс віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко, нардеп від Батьківщини Іван Крулько, багато інших колег і друзів.

Анатолій Матвієнко був депутатів від партій «Наша Україна» і «Блок Петра Порошенко «, головою Ради міністрів Автономної Республіки Крим.

Його поховають у неділю, 24 травня, на його батьківщині, в місті Бершадь Вінницької області.

Football news:

Leandro Paredes: Juve Bosses wanted to buy me in 2011. They said I would be Pirlo's heir
President of Brescia on the restart of Serie A: a Crazy decision. It is dangerous to resume the tournament by playing three matches in a week
Sandro Rosel: Neymar is the best player in the world after Messi. I would try to sign him to Barca
The next season of La Liga wants to start on September 12
In Austria, the club was stripped of 6 points for violating the training Protocol. This may deprive him of the championship
Matches of the 1/4 final of the FA Cup will be held on June 27-28, the final – on August 1
Jamie Carragher: Manchester City are the Champions League favourites. Liverpool relegated, Barcelona is not the same