Ukraine

Просто та ефективно: тренування на все тіло за 20 хвилин від відомої фітнес-моделі

Про красиве рельєфне тіло мріють багато жінок. Воно є результатом регулярних інтенсивних тренувань. Проте займатися спортом можна в своє задоволення. Для цього можна щодня виділяти 20 хвилин, аби виконати комплекс простих та ефективних вправ навіть в домашніх умовах.

Одна із найпопулярніших фітнес-моделей в інстаграмі Памела Райф поділилася на своєму ютуб-каналі повноцінним тренуванням для всього тіла за 20 хвилин. Дівчина стала відомою завдяки своїй стрункій фігурі та красивому тілу і любові до спорту.

Вправи для тренування на все тіло за 20 хвилин

Памела Райф ділиться на своєму ютуб-каналі простими вправами для тренування на різні частини тіла. Модель переконана, що красиве тіло – це результат ефективних тренувань. Вона продемонструвала комплекс вправ для всього тіла. Їх можна повторити вдома без додаткового спортивного інвентаря. Вам слід орієнтуватися лише на м’язи свого тіла.

Таке тренування слід повторювати 2-3 рази на тиждень, щоб дозволити м’язам відновлюватися. Виконуйте 30 повторень кожної вправи та робіть перерву між підходами по 1 хвилині, якщо є необхідність відпочити довше, то не спішіть.

Дивіться на відео тренування для всього тіла:

Football news:

Barca presidential candidate farre: We need to get Neymar back. He also wants to move
Maradona's son said goodbye to his father: You will never die, because I will love you until my last breath
Jose Mourinho: Chelsea have an amazing squad. Can play Mendy or the most expensive goalkeeper in the history of the Premier League
Andrea Pirlo: Ronaldo is a bit tired after so many games. We agreed that he will rest
Maradona's manager: Diego didn't want to live anymore. He allowed himself to die
Eder Sarabia: I hope Barcelona will once again be the team that made us enjoy football like no other
Maradona is a major figure in the life of Director Paolo Sorrentino. He believes that Diego saved his life, and calls the Argentine his guide to the world of art