Ukraine

Проти коронавірусу виставляють опудала

Проти коронавірусу виставляють опудала
Камбоджійка ставить опудало біля свого дому / Getty Images

У селах Камбоджі борються з коронавірусом опудалами, що мають відганяти злих духів і хвороби.

Практика ставити опудала проти демонів і хвороб існує в камбоджійців понад століття. Про це пише британська The Independent.

Селянка Ек Чан, 64 роки, вважає, що досі уникала зараження коронавірусом, не вдягаючи маски і без дотримання соціальної дистанції, бо опудало "Тінґ Монґ" відлякувало хворобу. 2 такі охороняють ворота її будинку недалеко від столиці країни Пномпеня, даючи жінці душевний спокій.

"З тих пір, як зробила "Тінґ Монґів", вони допомогли відлякати всі віруси, включаючи коронавірус, і зупинити його поширення в моїй родині. Я справді вірю в силу цих опудал і абсолютно не боюся заразитися", - каже Ек Чан.

Камбоджа з населенням 16 млн осіб належить до країн із найменшим поширенням коронавірусу. Тут зафіксовано 307 випадків хвороби і жодної смерті. Незначні спалах фіксували в березні, липні та серпні.

Опудала легко зробити. Зазвичай вони складаються з рисового сіна, бамбука чи дерев'яних паличок і одягнені в старий одяг. Деяким видають мотоциклетні шоломи і озброюють палицями і ножами.

Зараз ви читаєте новину «Проти коронавірусу виставляють опудала». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Football news:

To beat Real Madrid and Barca in three days is an atrocity. Athletic Director about the Spanish Super Cup
Poland coach of Bzenec left his post
Carlos Tevez: I won't stop playing for my family. It was important to win the Maradona Cup
Borussia Gladbach will sign Kone to a contract until 2026. The midfielder will finish the season in Toulouse
Leonardo: I don't think Tuchel's resignation was a surprise. PSG simply anticipated the events
Milan will announce the signing of Mandzukic and Tomori this week
Leonardo on Messi at PSG: We are not at the negotiating table, but the chair is reserved. Such a player is always on our lists