Ukraine

"Дорогий мій, вас ніхто не боїться": Порошенко під час судового засідання звернувся до Зеленського

Під Печерським районним судом Києва підтримати п'ятого президента зібралися близько півтори тисячі людей.

Колишній президент України Петро Порошенко, виступаючи у Печерському суді Києва, де йому обирають запобіжний захід, звернувся до чинного президента Володимира Зеленського.

Про це він сказав під час своєї промови у суді 18 червня. 

"Володимире Олександровичу, дорогий мій, вас ніхто не боїться ні в цьому залі, ні на вулиці. І ваших вказівок, щодо того, щоб засадити Порошенка - це кримінальний злочин і в Україні, і в Європі, і у світі. Ще раз хочу вам повторити, я і моя команда дуже любимо Україну, ми шануємо і поважаємо інститут президентства. Ви для нас не ворог, нас не треба боятися. Наш ворог - Путін", - сказав Порошенко.

Своєю чергою, під час судового засідання Державне звинувачення змінило своє клопотання про обрання п'ятому президенту України Петру Порошенку запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою із можливістю внесення застави. Тепер вони просять суд обрати до Порошенка запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання. 

Нагадаємо:

Football news:

Luis Suarez: We lost the title ourselves. For the sake of prestige, Barca must concentrate on fighting for the Champions League
Real Madrid is ready to sell Ceballos for 25 million euros
Manchester United is ready to pay 120 million euros for Sancho if they get into the Champions League
Saul: if Real Madrid win La Liga, it will only be because they deserve it. VAR puts a penalty in their favor, as they put pressure on the opponent
Tiago put his house in Munich up for sale. Liverpool was Interested in him
Glushakov before the game with Spartak: I have no problems with the fans
Olivier Giroud: I'm Glad that my goal helped Chelsea win