Ukraine

"Довелося викликати поліцію": Melovin став жертвою неадекватного таксиста

Співак поскаржився на поведінку водія.

З популярним українським співаком MELOVIN стався неприємний інцидент з таксистом одного з відомих сервісів.

На своїй сторінці в Instagram представник України  на "Євробаченні-2018" розповів, які дії водія змусили його звернутися до поліції.

Так за словами зірки, він виходячи з таксі впустив мобільний телефон і зрозумівши це зателефонував водієві, щоб домовитись про повернення гаджета.

Водій погодився його привезти! Думаю, добре, порядний, візьму та й фінансово скажу йому спасибі. Але тут, голос водія різко змінюється і він твердить, що він в якомусь телефонному центрі і готовий його продати на запчастини, і його збереження залежить від гонорару, який я запропоную. А це виявилася майже половина вартості гаджета. Після почутого, стало не по собі не від ціни, а від хамства, нахабства загроз і маніпуляцій

поділився співак

За словами музиканта після цього він чотири рази намагався вирішити проблему через службу підтримки таксі, але оператори так і не змогли йому допомогти. Зрештою він погодитися на зустріч з водієм, яка призвела до виклику поліції.

Ми домовилися про зустріч з таксистом, щоб хоча б якимось чином повернути телефон. Нічого не віщувало біди! Взявши телефон в руки, діалог з таксистом про більш адекватну суму не привів нас ні до чого доброго. Водій вважав адекватним сісти в свою машину і в'їхати в нашу, в якій ми сиділи. Різко вийшов і почав справляти нужду просто біля машини. Довелося викликати поліцію, щоб зафіксувати до всього ще і ДТП

зауважив MELOVIN

Однак, зрештою, як зазначив співак, після того як правоохоронними органами були складені протоколи, а водія відвезли у відділок, через деякий час він повернувся, сів в автівку і поїхав.

Шанувальники підтримали артиста у коментарях та виказали своє обурення такими людьми.

Нагадаємо, нещодавно MЕLOVIN здивував своїм виступом під час домашнього концерту "Євробачення", який відбувся 15 травня на офіційному YouTube-каналі. Артист наживо виконав свою авторську пісню, з якою виступав на конкурсі два роки тому - Under the Ladder та авторську обробку на пісню Кончіти Вурст - Rise Like a Phoenix. 

Football news:

Fiorentina wants to get Higuain as part of Chiesa's exchange to Juventus
Direct shots from a corner are a deliberate technique of the team from Portugal. Scored the winning goal in the 91st and moved closer to the Europa League
Brescia reported that Balotelli weighs 100 kg. He gained 8 kg of extra weight
60 years ago, the USSR team was the first to win the Euro
The Premier League admitted that incorrect penalty decisions were made in all of Thursday's matches
Manchester United of the mid-90s, Flamengo of the 70s, England of the 80s: 101 best forms in the history of football (first part)
UEFA President: The memory of the Soviet victory at Euro 1960 will live long