Ukraine

"Мінські домовленості не працюють так, як би хотілося", - секретар РНБО

Данілов не розуміє, "в який спосіб і на підставі чого Росія вважає, що ми маємо міняти Конституцію".

Секретар Ради національноїх безпеки та оборони України Олексій Данілов упевнений у неактуальності багатьох пунктів Мінських домовленостей щодо Донбасу.

Про це Данілов сказав у прямому ефірі ток-шок "Право на владу" на телеканалі "1+1", відповідаючи на запитання, чи переписуватиме Україна Мінські домовленості.

"Ми сьогодні бачимо, що Мінські домовленості не працюють так, як би хотілося. Більш того, з того періоду часу, коли вони тоді підписувались, і зараз – це вже зовсім інша ситуація. Дуже багато змін за цей час відбулося. Більш того, там підписи тих людей, які були під Мінськими угодами, на той час і те, що є сьогодні, це зовсім інший світ, зовсім інші процеси відбуваються. Єдине, що хочу зауважити, я не розумію, в який спосіб і на підставі чого Росія вважає, що ми маємо міняти Конституцію. Ми ж не ліземо Росії казати: "Міняйте свою Конституцію". І чому ми маємо під тиском міняти свою Конституцію?!", - сказав Данілов.

Раніше віцепрем'єр-міністр України - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков зазначив, що Мінські угоди багато в чому уже не актуальні, тому їх варто переглянути.

Football news:

Sanchez finished the match against Bayer, despite the injury
Solskjaer is the fifth coach with whom Manchester United reached the semi-finals of the European Cup
Manchester United are set to buy Sancho this summer despite Borussia's claim that he is staying
Shirokov beat the judge at an Amateur tournament: promised that # # # # # [vdarit] for a red card-and # # # # # [vdarit]
Brunu has scored 11 goals in 20 games for Manchester United. 7 of them were penalties
Lukaku has scored in 9 consecutive Europa League games. This is a tournament record
Konstantinos Tsimikas: Liverpool is the biggest club in the world. I supported them as a child