Ukraine

"Нафтогаз" підвищив ціну на газ для населення

Тарифи у серпні зросли на 9%.

У серпні на 9% (0,27 грн за куб. м)  зросла ціна на газ для населення  - для споживачів газорозподільчої компанії "Нафтогаз України". Новий тариф - 3,24 грн за один кубометр газу з ПДВ та без урахування вартості розподілу (доставки) в рамках тарифу "Місячний".

У ГК "Нафтогаз України" підвищення тарифку пояснили тим, що "ринок входить у сезон високих цін, який зазвичай настає з наближенням опалювального періоду".

"Із завершенням дії режиму ПСО (публічні спеціальні зобов'язання) компанія публікуватиме ціни в рамках тарифу "Місячний" на початку місяця споживання. Тариф "Місячний" - перший тариф, який компанія пропонує своїм клієнтам. Наразі, всі діючі побутові клієнти компанії автоматично переведені на цей тариф. Він передбачає пост-оплату за спожитий газ. Також компанія звертає увагу на можливість зекономити 1% від загального рахунку за газ, якщо клієнт сплачуватиме за спожитий ресурс до 15 числа місяця, наступного за місяцем споживання через особистий кабінет my.gas.ua та чат-бот GASUA", - ідеться в повідомленні компанії.

Там також джодали, що скоро запропонують своїм клієнтам нові тарифні плани та інші пропозиції.

Нагадаємо, до 1 серпня 2020 року ціна газу для побутових клієнтів компанії була єдиною та публікувалася лише після 22 числа місяця споживання.

Відео В Україні почали діяти нові правила постачання газу

В Україні почали діяти нові правила постачання газу. Тепер люди можу самостійно обрати компанію, у якої і будуть купувати блакитне паливо. Подібна схема вже давно працює у Європі, проте чи приживеться вона в Україні – експерти прогнозувати не беруться. Яка ціна на газ очікує українців та чи варто змінювати постачальника газу вже зараз – далі у сюжеті. 

В Україні почали діяти нові правила постачання газу

Football news:

Liverpool will pay 4.1 million pounds for Zhota out of 41 million in the first year. Today the midfielder will undergo a medical
Bayern have agreed a 4+1 contract with Ajax defender Dest
Will Juventus take a 10th consecutive League title? Three out of four of our Serie A specialists think not
Norwich refused to sell Barca defender Aarons for 20 million pounds
Aston Villa bought winger Lyon Traore for 17 + 2 million pounds
Genoa have leased Zappacosta from Chelsea and Piazza from Juve
A Lebanese football player has died after being shot in the head. It was held near the funeral where shots were fired in the air