Ukraine

"Пандемія вийшла з-під контролю": МОЗ Іспанії закликає до посилення коронавірусних обмежень у Мадриді

Загальна кількість випадків зараження COVID-19 в Іспанії сягнула 748 266.

З-поміж країн європейського регіону Іспанія є однією з лідерів за показником поширення нової коронавірусної інфекції COVID-19, у зв'язку із чим МОЗ наполягає на посиленні карантинних обмежень.

Про це повідомляє The Associated Press.

Зазначається, що у понеділок, 28 вересня, міністр охорони здоров'я Сальвадор Ілла заявив, що пандемія у регіоні Мадрид, де проживають понад 6,6 млн людей, "вийшла з-під контролю".

"Вже надто пізно, і нам потрібно діяти рішуче", - сказав посадовець. Водночас місцева влада стверджує, що посилення карантинних заходів може призвести до економічних втрат.

У понеділок загальна кількість випадків зараження COVID-19 в Іспанії сягнула 748 266. В країні зафіксували 179 нових смертей, пов'язаних із коронавірусом, загальний показник яких перевищує 31 тисячу.  

Зазначається, що найвищий показник передачі коронавірусу спостерігають у Мадриді, де кількість інфікувань на 100 тисяч населення за останні два тижні сягнула 775. 

Нині в іспанській столиці заборонено збиратися у компанії з понад шістьох людей, зменшено відвідуваність магазинів та ресторанів, а також обмежено пересування між 45 районами регіону.

Нагадаємо, що минулого тижня перед будівлею міськради Мадрида поліція та активісти щосили гамселили одне одного. Людей збурило повернення карантинних обмежень. Біда у тому, кажуть протестувальники, що для кожного окремого району міста вони різні. Найсуворіші, на їхню думку, лише для робітничих районів, де проживає найбідніше населення.

Посадовці пояснюють, що в робітничих кварталах більші скупчення людей, ніж у центрі. Крім того, у всій країні щодня росте кількість нових випадків COVID-19. За добу - понад 10 тисяч.

Відео Новий локдаун: у деяких країнах світу взялися за повернення карантинних обмежень

Україна оновила список-країн "червоної" зони. До цього переліку втрапила Чорногорія, Мальдіви, Іспанія, Франція та Чехія. Це означає, що усі прибулі із цих держав зобов'язані йти на двотижневу ізоляцію або впродовж доби здати ПЛР-тест. У "зеленій зоні" залишаються популярні серед українців Єгипет, Туреччина, Хорватія та Албанія. У світі тим часом фіксують усе більше випадків заражень, тож у деяких країнах взялися за повернення обмежень.

Новий локдаун: у деяких країнах світу взялися за повернення карантинних обмежень

Football news:

Lautaro Martinez: Messi is the best in the world. He is always one step ahead of the rest
The Atletico stadium was painted pink as part of the campaign to fight breast cancer
Frank Lampard: nothing comes easy in the Champions League. This is a great platform to learn new things
Ronaldo was not included in the Juve bid for the match against Dynamo Kyiv
Bruno on the role of captain: I didn't expect it. Tomorrow it's not about me, it's about the team. Everyone should be a leader
Ronaldo, Muller, van Basten, Bergkamp and Cruyff are among the nominees for the best centre forward in history (France Football)
UEFA can expand the Champions League to 36 teams from the 2024/25 season. Each club will play 10 matches in the group stage