Ukraine

"Танці з зірками": фантастичні Саніна та Жук в образах героїв "Аватару" приголомшили танцем

Пара виконала на паркеті повільний вальс.

Щойно у п'ятому прямому ефірі, присвяченого свіитовому кіно, оновленого сезону "Танців з зірками" виступила пара Юлії Саніної та Дмитра Жука.

Так, під час під час ефіру шоу пара приголомшила суддів та глядачів, як своїми образами так і чуттєвим виконанням повільного вальсу, який вони станцювали під пісню Sia — My Love. 

Пара на час свого виступу перевтілилася у героїв оскароносної стрічки "Аватар". За словами фронтвуменки гурту The Hardkiss образ героїні Нейтірі створювався впродовж 6 годин. 

Судді високо оцінили виступ пари, відзначивши їхню майстерність.

Так, Катерина Кухар звернула увагу на незначні недоліки у виконанні, а запрошений до суддівського крісла MONATIK взагалі був у шаленому захваті від побаченого. 

Це було приголомшливо. Ніжна, грізна суміш у твоїх очах, тікати пізно, вже танцює, так танцює, що просто ох і ах. Юля, це прекрасно! Я в захваті від вашої пари... Круто, що з кожним ефіром все стає все професійніше, все детальніше, все яскравіше

зауважив MONATIK

Дівчино Автара, довіряйте своєму тілу, щоб воно довіряло вам. І коли ви робите арабеск, будь-ласочка не косіть ваші стопи. Сподіваюся древо життя вас сьогодні врятує

зазначила Катерина.

Нагадаємо, в сьогоднішньому ефірі на паркет не вийде пара Олега Винника та Олени Шоптенко через зараження коронавірусом.

Football news:

Maguire Azpilicueta knocked the seizure of MMA: a penalty not given either on the pitch or after the OPTIONS check. Controversial, isn't it?
Neville on van de Beek at Manchester United: he's probably thinking: What am I doing here?
De Gea after 0-0 with Chelsea: Manchester United deserved more. The goalkeeper saved them
Lewandowski has scored every 37 minutes this Bundesliga season. He has 10 goals after 5 rounds
Azpilicueta about capturing Maguire: VAR can perform better. Why not take 20 seconds to review?
Real Madrid beat Barca at camp Nou for the first time since August 2017
Conte on Lukaku: in a year, he has improved in everything and has become different. I always called him an uncut diamond