Ukraine

Рада планує скасувати півтори тисячі радянських законів

У Верховній Раді зареєстровано законопроект, який передбачає скасування майже 1500 законодавчих актів, ухвалених органами СРСР та УРСР.

Як повідомляє інформаційне управління Апарату ВР, один з авторів законопроекту «Про дерадянізацію законодавства України» – перший заступник спікера парламенту Руслан Стефанчук. «Ми пропонуємо визнати такими, що не застосовуються на території України, майже 1500 законодавчих актів органів СРСР, УРСР», – розповів нардеп, запевнивши, що важливі для України акти не скасують, навіть якщо у них радянське походження.

«Це й Акт проголошення незалежності України, і Декларація про державний суверенітет України, і ратифікація Статуту ООН, й акти про передачу Кримської області до складу України, і закони, що регулюють права репресованих, переселенців, постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС; осіб, нагороджених орденами та медалями», – вказав нардеп.

Раніше у МЗС повідомили, що Київ перегляне всю договірну базу з РФ, і припинить дію договорів, які не відповідають національним інтересам України.

Президент Петро Порошенко вніс до Верховної Ради законопроект №0206 «Про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією», а 6 грудня депутати ухвалили його.

10 січня 2019 року уряд припинив дію угоди по розвиток виставково-ярмаркової діяльності з СНД від 26 травня 1995 року. 23 січня Кабінет міністрів прийняв рішення про припинення для України дії трьох угод про економічне співробітництво, укладених в рамках СНД.

Football news:

Massimiliano Allegri: Ronaldo is a top player in terms of mentality. He has a new goal every year
Borussia Dortmund presented a collection with Spongebob as part of a deal with Nickelodeon
Woodward on Manchester United and trophies: there is a lot of work Ahead to achieve the stability needed
Neuer - best goaltender in 2020, Alisson-2nd, Oblak-3rd (ESPN)
Liverpool are Interested in 21-year-old Leipzig defender Konate
Niko Kovac: I'm Waiting for Golovin to return. But it might be better to wait another week or two
Suarez's Italian language examiners were suspended for 8 months. An investigation is underway against the Director of Juve Paratici