logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Рада ухвалила заяву щодо трагедії літака рейсу PS752 компанії МАУ

Авіакатастрофа літака МАУ в Ірані
Авіакатастрофа літака МАУ в Ірані 5 канал

"За" проголосували 368 народних депутатів

Верховна Рада проголосувала за прийняття проєкту постанови №2726 за основу і в цілому про заяву парламенту у зв'язку із трагічною загибеллю пасажирів літака рейсу PS752 компанії "Міжнародні авіаліній України" внаслідок його збиття Ісламською Республікою Іран.

Заяву підтримали 368 народних депутатів.

У документі Верховна Рада наполягає на необхідності проведення прозорого, незалежного та всебічного розслідування обставин аварії українського пасажирського літака від влучання в нього іранської бойової ракети.

Парламент також очікує офіційного вибачення влади Ірану за збиття лайнера, загибель його екіпажу та пасажирів. А також закликає офіційний Тегеран визнати свою повну відповідальність.

Крім того, нардепи закликали органи державної влади України повною мірою інформувати суспільство про результати розслідування катастрофи.

Нагадаємо, український Boeing "Міжнародних авіаліній України", що летів рейсом Тегеран – Київ  за київським часом. На борту перебувало 167 пасажирів та 9 членів екіпажу – усі загинули.

Щоби визнати свою причетність офіційному Тегерану знадобилося три дні. У суботу, 11 січня, вранці влада повідомила: ракету, начебто помилково, випустили військові Ірану. Кажуть, сталася людська помилка. Свої вибачення і співчуття напередодні висловив президент Ірану, а відповідальність за збиття боїнга взяв на себе "Корпус вартових ісламської революції".

Після визнання своєї провини за збиття літака МАУ в Ірані почалися протести.

Themes
ICO