Ukraine

Разумков про Бюджет-2021: ми не можемо намалювати те, що хочеться

КИЇВ. 1 грудня. УНН. Розглядаючи проект Бюджету на 2021 рік Верховна Рада виходить із тих показників, які прогнозуються Кабінетом Міністрів, а тому не може задовольнити бажання всіх міністерств. Про це в ефірі телеканалу “112” заявив голова Верховної Ради України Дмитро Разумков, повідомляє УНН.

“Згідно Закону, у нас є 10 днів, щоб вивчити проект Бюджету. Якщо по тим, чи іншим законопроектам Верховна Рада може дозволити собі рухатися швидше, то Бюджет, на жаль, не такий закон. Це той документ, по якому вся держава буде жити в наступному році. І тут потрібно працювати виваженого й профільному комітету, який сьогодні працює над цим надважливим документом, і всім іншим комітетам, які задоволені або незадоволені тим проектом, який повернувся з Кабінету Міністрів. Ви знаєте про освіту, те недофінансування, про яке говорять представники профільного комітету. І та позиція, яку ми чуємо по іншим напрямкам, по гуманітарній сфері. І не дивлячись на великий додатковий об'єм, який ми отримаємо в цьому бюджеті на медичну сферу, але в нас нові виклики, такі як COVID-19. Це все має бути враховано та відображено в бюджеті", - сказав Разумков.

"Все, що залежить від нас, від Верховної Ради, від народних депутатів, ми будемо намагатися виправити й підкорегувати. Ми не можемо бути чарівниками й виходимо з тих, об'ємів та ресурсів, які прогнозуються Кабінетом Міністрів на наступний рік. Ми не можемо намалювати те, що нам би хотілося”, - зазначив спікер Парламенту.

Нагадаємо, що 26 листопада Кабмін схвалив фінальний проект Бюджету-2021.

27 листопада фінальний проект Бюджету-2021 надійшов до Ради.

Сьогодні, 1 грудня, спікер Ради Дмитро Разумков заявив, що наступного тижня парламент може зібратися на позачергове засідання задля ухвалення Держбюджету-2021, якщо депутати будуть готові голосувати за нього.

Зазначимо, що т.в.о. міністра освіти Сергій Шкарлет заявив, що у проекті Держбюджету на 2021 рік загальні видатки на освіту становлять 6,6% від ВВП - 295,6 млрд грн.

У той же час міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що МОЗ потрібно щонайменше 213 млрд грн у бюджеті на 2021 рік.

Football news:

Messi and his family take French lessons. Why teach him to go to the City? Canal+ journalist about the forward at PSG
Johnson on Lampard's resignation: In the world of results, it doesn't matter who you are - Mr. Chelsea or not
Alexander Golovin: Kovac is a competent specialist. Excellent work with him
Arsenal want to play the Europa League away match with Benfica on a neutral field due to a possible ban on flying to Portugal
Coach Istanbul Webo on the scandal: Tuchel did not show solidarity. I am furious, I was discriminated against
Barcelona did not pay the players for six months in December, although they took out a loan. The club promises payments in February
Messi is in Barca's bid for the Cup game with Rayo Vallecano. Dest will not play due to muscle problems