Ukraine

Разумков розповів, як рішення КСУ вплине на вертикаль влади

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що рішення Конституційного суду України про скасування е-декларування становить небезпеку для формування вертикалі влади в умовах децентралізації. Він пояснив, що якщо Національне агентство з попередження корупції не зможе проводити перевірки, то це унеможливить призначення керівників обласних рад.

Разумков підкреслив важливість антикорупційної реформи. Про це повідомляє пресслужба Верховної Ради.

Це паралізує вертикаль місцевого самоврядування. А сьогодні, в умовах децентралізації, це призведе до розбалансування вертикалі влади,
– підкреслив Разумков.

Голова парламенту наголосив, що реакція як з боку парламенту, так і з боку президента буде швидкою. За словами Разумкова, Верховна Рада розв'язуватиме це питання на законодавчому рівні.

"Парламент допрацьовуватиме механізми, які є сьогодні, щоб система продовжувала працювати. Тому що її зруйнувати не може дозволити собі ні влада, ні держава в цілому", – заявив Разумков.

Що відомо про рішення КСУ?

27 жовтня під час закритого засідання Конституційний суд України скасував статтю Кримінального кодексу про декларування недостовірної інформації. Вона передбачала штраф або кримінальну відповідальність чиновників і суддів за неперевірені дані у деклараціях. Суд визнав кримінальну відповідальність за недостовірне декларування "неконституційною". Позов подали народні депутати від ОПЗЖ і групи "За майбутнє".

Зеленський зібрав засідання РНБО: головні тези

Football news:

Massimiliano Allegri: Ronaldo is a top player in terms of mentality. He has a new goal every year
Borussia Dortmund presented a collection with Spongebob as part of a deal with Nickelodeon
Woodward on Manchester United and trophies: there is a lot of work Ahead to achieve the stability needed
Neuer - best goaltender in 2020, Alisson-2nd, Oblak-3rd (ESPN)
Liverpool are Interested in 21-year-old Leipzig defender Konate
Niko Kovac: I'm Waiting for Golovin to return. But it might be better to wait another week or two
Suarez's Italian language examiners were suspended for 8 months. An investigation is underway against the Director of Juve Paratici