Ukraine

Речі, які знищують вашу енергетику

Гардероб - це не лише частина іміджу. Він допомагає бути упевненішим, успішнішим, уникати багатьох неприємностей. Є декілька забобонів про одяг, які згодяться багатьом. Гардероб кожної людини складається з безлічі речей. Іноді він розростається до таких розмірів, що неможливим стає не лише відшукати потрібну річ, але і зрозуміти, що з цих речей варто залишити, а від чого позбавитися. Щоб не накликати на себе негатив, виключите зі свого гардеробу речі з негативною енергетикою, інформує Ukr.Media.

Речі з чужого плеча

Досить багато повірянь пов'язані з елементами чужого гардеробу. Одним з головних є той факт, що одяг здатний буквально прочитувати емоції хазяїна і записувати їх. Тому від тих речей, доля яких невідома, краще позбавитися. Так ви убережете себе від руйнування власної енергетики і біополя. При носінні такого одягу найчастіше на людину звалюються дрібні неприємності, прикрі непорозуміння, а потім і велика невдача і хвороби.

Гардероб і предмети одягу покійного

Рада усіх екстрасенсів - спалювати одяг покійного. Вона не принесе радості і щастя людині, що вирішила доносити її. Навпаки, його чекають сварки в сім'ї, втрата роботи, здоров'я і інші неприємності. Що стосується фамільних коштовностей, то їх необхідно "очистити" за допомогою святої або джерельної води, прочитати над ними молитви. Попросіть їх не заподіювати вам зла, адже ви не замишляли нічого поганого проти попереднього хазяїна.

Речі, які зв'язують вас з негативними спогадами

В житті кожної людини бувають зльоти і падіння. Якщо ви помітили дивну закономірність: вас переслідують неприємності в певному одязі, - позбавтеся від неї. Екстрасенси стверджують, що предмети гардеробу з легкістю записують ваші емоції, а потім примушують знову повертатися до моментів як радості, так і скорботи. Прощаючись з минулим, спалюйте усі мости, не обертаючись і не жалкуючи. Цей безцінний досвід варто пережити один раз і запам'ятати урок, піднесений Долею. Не хочете ж ви постійно згадувати про свої провали при погляді на сукню, кофтину або шалик?

Взуття не за розміром і не по нозі

Китайці стверджують, що здоров'я розпочинається з ніг, а точніше, із стоп. Тому зберегти молодість і довголіття ви зможете тільки в зручному взутті, придбаному вами. Розмір, глибина, колір, колодка - тут все грає значення. Перш ніж гнатися за вподобаною моделлю і купувати, не примірявши, подумайте, як безглуздо ви виглядатимете в незручному взутті, з невдоволеною або спотвореною болем особою.

Колірна гамма

Якщо ваш гардероб включає левову долі одягу ахроматичних кольорів (чорний, сірий, білий), вам варто розбавити його іншими кольорами. Кожен колір покликаний виконувати свої функції і допомагати людині на певних етапах життя. Не бійтеся мінятися, вибиратися з повсякденності і дарувати світу свою красу і яскраві фарби. Потопаючи в сірості, ви знеособлюєте свою персону і як би стираєте себе, перетворюєтеся на невидимку.

Тільки найцікавіше на каналах Facebook, Twitter, Google+ або Telegram, підписуйтесь і розповідайте друзям!

Football news:

Kike Setien: Griezmann played a great match, understood Messi well, scored a great goal. We changed something
Barca President on the Real Madrid match: VAR always favours one team. I have an unpleasant feeling
Faty scored the 9,000 th goal in the history of Barcelona
Griezmann scored in La Liga for the first time since February with a pass from Messi
Suarez came out on the 3rd place in the list of the best Barca Goalscorers in history
Guardiola lost 3 away games in a row in the League for the first time in his career
About Lautaro Marotta: He has not shown the slightest desire to leave