Ukraine

Рейтинг найкращих покеристів серед зірок Голівуду

Авторитетний портал Cardplayer склав власний список найвправніших покеристів серед голівудських селебретіс.

Рейтинг склав Х’юстон Кьортіс — американський сценарист і продюсер. Його покерні таланти широко відомі в зіркових колах. Тому не дивно, що він регулярно брав участь у закритих кеш-іграх за високими лімітами. Власне, саме тому саме Кьортіс може чи не найбільш об’єктивно оцінити силу гри заокеанських знаменитостей.


Джеймс Вудс. Фото: BI

Пяте місце списку Х’юстон віддав дворазовому номінантові премії "Оскар" Джеймсу Вудсу. Кьортіс відзначив, що Вудс є дуже розумною людиною, але при цьому він надзвичайно багато патякає під час гри. Чим неабияк заважає суперникам. Сам же ж актор завжди діє виважено і методично.


Хоакін Фенікс і Тодд Філіпс. Фото: People

Четверте місце рейтингу у Тодда Філіпса. Це відомий письменник і режисер. Саме він є режисером фільму "Джокер" з Хоакіном Феніксом у головній ролі. Автор списку відзначає сміливість Тодда. Філіпс не боїться блефувати і робити великі ставки.


Бен Афлек. Фото: Jakarta post

Третє місце у зіркового Бена Афлека. Його покерні таланти також доволі широко відомі. Кьортіс відзначив жагу актора до навчання, його активність і сміливість. Автор розповів, що для Афлека взагалі не проблема зробити "дорогий" колл, або ризикований блеф, він грає розкуто.


Нік Касаветіс. Фото: Variety

Друге місце Х’юстон віддав Нікові Касаветісу. Це актор, режисер і сценарист. А ще вправний покерист. Окрім високого рівня гри Ніка, він мав ще одну фору — авторитет, яким залюбки користувався за столом.


Рік Саломон. Фото: Pokernews

Перше місце у списку найкращих покеристів Голівуду за версією Х’юстона Кьортіса отримав Рік Саломон. Це не дивно. Саме Рік з цього списку є найближчим до статусу професійного покериста. Автор розповідає про вечір, коли програв мільйон доларів! Один з найбільших шматків цього «пирога» «відкусив» саме Рік. Тож Саломон не лише продюсер і скандаліст, а й чудовий покерист.

Football news:

Frank de Boer led the Netherlands national team. Contract - for 2 years
PSG boss faces jail: Swiss Prosecutor asks for 28 months for bribing FIFA Secretary General
Milan defender Duarte contracted coronavirus
Real Madrid may pay around 100 million euros for Mbappe if he does not extend his contract with PSG
Flick about the UEFA super Cup: We have to play our best if we want to win the trophy. We are waiting for a difficult match
The Macedonian journalist was upset that he did not have time to talk to Mourinho. Jose returned and promised a photo for the sake of his late father
Fati's compensation increased to 400 million euros. He will play for Barca under number 22