Ukraine

Реконструкція гуртожитку БДПУ: мешканці переймаються, чи не перекриють проїзди?

Група мешканців гуртожитку по вул. Університетській поблизу об’єкту реконструкції БДПУ занепокоєні інформацією, чи не буде перекрито проїзд до їх будинку. З містянами зустрілись керівники університету та представники міської влади.

Основне занепокоєння мешканців викликане активними роботами з реконструкції гуртожитку ВНЗ. За словами мешканців їм доповіли «з міністерства», що проїзд до житлового будинку буде перекрито. Проректор БДПУ Ольга Гуренко декілька разів запевнила мешканців, що адміністрація університету не мала і не має намірів перегороджувати чи в будь-який інший спосіб закривати проїзди.

Заступник міського голови Олена Божкова повідомила, що всі роботи, які проводяться університетом, виконуються у суворій відповідності землевпорядній документації. В подальшому, після завершення реконструкції будівлі гуртожитку, в університеті планують благоустрій прилеглої території. За словами Ольги Гуренко перед розробкою проекту, адміністрація ВНЗ консультуватиметься з мешканцями, в якій спосіб обладнати прилеглу територію.

Football news:

Scotland coach Clarke: There were a lot of good moments during the group stage, but no points scored
England are the most boring group winners in history. Two goals were enough! And at the World Cup, the Italians once became the first even with one
Dalic - to the fans after reaching the Euro playoffs: You are our strength, and we will be your pride
Modric became the youngest and oldest goalscorer in Croatia at the Euro
Czech Republic coach Shilgava: We came out of the group and fought with England for the first place. We got what we wanted
Gareth Southgate: England wanted to win the group and continue to play at Wembley-and it succeeded
Luka Modric: When Croatia plays like this, we are dangerous for everyone