Ukraine

Реконструкція вулиці Пилипа Орлика: роботи відбуватимуться на відтинку від вул. Миколайчука до вул. Віри, Надії, Любові

Триває капітальний ремонт та реконструкція великих магістральних вулиць Львова. Так, із 23 липня ТзОВ «Онур» на замовлення ЛКП «Львівавтодор» розпочало ремонтні роботи на вул. Пилипа Орлика. Вартість — 74,9 млн грн. Роботи відбуваються на ділянці від вул. Миколайчука до вул. Віри, Надії, Любові". Цей відтинок планують відремонтувати до жовтня цього року.

«Згідно з договором підряду, укладеним між ЛКП „Львівавтодор“ та ТзОВ „Онур Конструкціон Інтернешнл“, загальна вартість реконструкції вул. Пилипа Орлика становить 74,9 млн грн. Проектно-кошторисну документацію розробило ЛКП „Інститут просторового розвитку“. Зараз підрядник демонтує дорожнє покриття й бордюри, влаштовує дорожнє корито тощо», — розповіла Оксана Єстеферова, директорка ЛКП «Львівавтодор».

За інформацією підприємства, станом на сьогодні на вул. Пилипа Орлика проведено демонтаж 700 м п бетонного бордюра, демонтовано 3000 м2 асфальтобетонного покриття і 8 світильників зовнішнього освітлення, а також влаштовано 800 м2 дорожнього корита для розширення проїзної частини.

Нагадаємо, проектом реконструкції вулиці Пилипа Орлика передбачено розширення проїзної частини з влаштуванням нового асфальтобетонного покриття з однією смугою для руху в кожному напрямку, влаштування тротуарів та велосипедної інфраструктури (велосмуг та велопереїздів), паркувальних місць для автомобілів вздовж вулиці, зупинки громадського транспорту, сміттєвого майданчика та підпірної стінки поблизу лікарні. Також підрядник проведе реконструкцію водопровідних та каналізаційних мереж, зовнішнього освітлення та мереж електропостачання.

Після ремонту вулиця стане доступною для маломобільних груп населення. Буде встановлено нові опори освітлення, антипаркувальні стовпці та велостійки тощо.

Football news:

Lampard on relegation from the League Cup: we Need to keep a positive attitude. Everything will come if Chelsea score second, leading the score
Call of nature, what can you do? Dyer explained why he ran to the dressing room during the match with Chelsea
Mourinho and Lampard shook hands before the penalty shootout. In the first half, they had a fight
Dest arrived in Spain to complete a transfer to Barca
Lionel Messi: I Am responsible for my mistakes. I wanted Barcelona to become stronger
Mourinho went to the dressing room in the 77th minute of the game with Chelsea to bring back Dyer, who was not replaced
Manchester City have announced the transfer of Ruben Dias from Benfica. Defender signed a 6-year contract