Ukraine

РФ хотіла спільно із США розробляти вакцину від коронавірусу, але американці відмовились - CNN

У Вашингтоні вважають російські розробки "надто недосконалими".

Росіяни запропонували американцям співпрацю в розробці вакцини від коронавірусу. Однак останні не прийняли пропозицію з Москви.

Про це 13 серпня пише CNN з посиланням на джерела серед чиновників РФ.

РФ нібито пропонувала співпрацю в рамках програми "Надзвукова швидкість", яка спрямована на прискорення розробки вакцини проти COVID-19.

Співпраця мала б дозволити виробляти російську вакцину в США. Російський чиновник закликав американську сторону прийняти пропозицію. Своєю чергою в американському МОЗ відмовились та заявили, що російська вакцина вважається у Вашингтоні настільки недопрацьованою, що "навіть не викликала серйозного інтересу".

Американці вважають, що набагато серйозніше випробування проводить Китай. На їхню думку, саме КНР набагато ближча до перемоги в гонці виробництва вакцини.

  • У вівторок президент РФ Володимир Путін заявив, що в Росії, не дочекавшись третьої фази випробувань, зареєстрували першу вакцину від коронавірусу, а його доньці вже зробили щеплення.
  • Згодом цю заяву розкритикували у Німеччині, назвавши схвалення вакцини без третьої фази випробувань "ризикованим експериментом на людях". 
  • Як повідомлялося, реєстрація препарату до завершення фази III має високі ризики. Адже саме під час цієї фази отримують основні докази ефективності, а також збирають інформацію про небажані реакції, які препарат може викликати у окремих груп пацієнтів: осіб з ослабленим імунітетом, людей, що мають супутні захворювання тощо.
  • У світі діє понад 170 проєктів, у яких дослідники розробляють вакцину від коронавірусу. Над розробкою працюють провідні фармацевтичні компанії та наукові інститути в Німеччині, Великої Британії, Франції, США, Китаї та інших країнах.

Відео Путін похвалився тим, що Росія першою у світі зареєструвала вакцину від коронавірусу

Вакцину від коронавірусу першою у світі зареєструвала Росія. Втім, у ВООЗ сумніваються - кажуть, препарат ще потребує досліджень. Водночас Путін похвалився, що його донька однією з перших зробила щеплення і отримала імунітет. Запустити свою вакцину у широкий обіг росіяни планують із першого січня і вакцинуватимуть передусім медиків і вчителів. Напередодні в Асоціації російських фармакологів рекомендували відкласти реєстрацію вакцини, адже кількість людей, на яких тестували препарат, надто мала – менше сотні. Тим часом останній етап випробування вакцин на добровольцях триває у Великій Британії та США. Дональд Трамп наполягає, щоб їхня вакцина з’явилась до президентських виборів у листопаді. У США найбільша кількість інфікованих - понад 5 мільйонів. Загалом у світі цей вірус підчепили понад 20 мільйонів. 

Путін похвалився тим, що Росія першою у світі зареєструвала вакцину від коронавірусу

Football news:

Atletico are in talks with Arsenal to buy out Torreira
Kulusevski scored with the sixth touch and the first shot for Juve-this is crucial in the debut victory of coach Pirlo
Real Madrid was the first in La Liga to release 4 players born in the 2000s
Messi says goodbye to Vidal: I always thought you were a phenomenon. Our paths will cross again
Zidane about 0:0 with Sociedad: Real Madrid lost two points. Overall, we played well
Real Madrid have lost points in 1 La Liga game in 5 of the last 8 seasons as Champions
Andrea Pirlo: I don't want to just copy someone's ideas, I have my own