Ukraine

Російські чиновники не приживаються в Криму – Радіо Крим.Реалії

Що насправді стало причиною звільнення підконтрольного Росії міністра транспорту Криму Юрія Овсянникова? Чому це вже шоста відставка з посади головного транспортника анексованого Криму? Як прижилася в Києві ялтинська конференція YES? Чи допомагає проведення цього заходу деокупації Криму?

Радіо Крим.Реалії ведучий Олександр Голубов шукає відповіді на ці питання з депутатом кримського парламенту, головою Комітету з питань промислової політики, транспорту і паливно-енергетичного комплексу Петром Запорожцем; кримським громадським діячем Олександром Юр'євим; російським громадським активістом, головою організації «Чистый берег.Крым» Володимиром Гарначуком; директором Інституту сучасного державного розвитку в Росії Дмитром Солонниковим; кримським політологом Євгенією Горюновою; головою центру політичних студій та аналітики «Ейдос», кандидатом наук із державного управління Віктором Тараном; народним депутатом України, головою комітету Верховної Ради з закордонних справ Анною Гопко; політологом-міжнародником, експертом Інституту суспільно-економічних досліджень Миколою Капітоненком.

4 вересня 2017 року розпочалося мовлення Радіо Крим.Реалії в FM-діапазоні на частоті 105,9 МГц. Тепер мовлення українською і російською мовами ведеться 24 години на добу.

Водночас Радіо Крим.Реалії разом із Національною суспільною радіокомпанією України продовжує мовлення на Крим на середніх хвилях АМ на частоті 549 кГц.

Кримчани можуть безкоштовно телефонувати в ефір за номером 8 800 100 69 26 або писати на адресу: Krym_radio@rferl.org

Football news:

Manchester United and Manchester City will compete for Coulibaly and Skrinjara
Juventus and Manchester City are the leaders in the fight for Adam Traore
Pep Guardiola: I Want Messi to stay in Barcelona
Kike Of Setian: Of course, we can win the championship. This is evidenced by facts and mathematics
Bartomeu on Messi: We have to renew the contract. Leo told me that he wants to finish his career at Barca
Chelsea are willing to pay Havertz 8 million euros a year and will soon start negotiations with Bayer
Showsport - about the crisis in Barcelona: Bartomeu set up Setien, star senators impose tactics on coaches