logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Розкрито план Путіна щодо громадянської війни в Україні

Президент Росії Володимир Путін хоче змусити українського лідера Володимира Зеленського визнати терористичні “Л/ДНР”. Таким чином, він запустить сценарій реальної громадянської війни в Україні.

Про стратегію глави держави-окупанта розповів у своєму відеоблозі на YouTube український журналіст Роман Цимбалюк, передає НАРОДНА ПРАВДА.

За його словами, Путін навмисне вдає, що співчуває Зеленському через складну ситуацію в Україні. Насправді ж він просто вичікує зручного для себе моменту.

“Володимир Володимирович вдає, що співчуває Зеленському. Але це тільки вигляд. Співчуває і підштовхує його до прірви. Причому, очевидно, не тільки до політичної. Бо якщо Україна визнає молоді “республіки”, по суті це окупаційні адміністрації, то, звісно, в Україні відбудеться справжній вибух. Це може бути справжня громадянська війна. І це ніхто в Україні не зрозуміє. Путін це теж розуміє. Але хаос – найкращий союзник тих, хто хоче віддерти шматок нашої країни”, – спрогнозував дії російського президента Цимбалюк.

Нагадаємо, раніше у ЗСУ розкрили план Путіна щодо Криму.

Themes
ICO