Ukraine

Розробники Pfizer назвали перевагу своєї вакцини

Розробники Pfizer назвали перевагу своєї вакцини
Pfizer ефективний проти усіх штамів коронавірусу. Фото: Unsplash

Компанія-розробники вакцини проти Covid-19 Pfizer/BioNTech стверджує, що препарат є ефективним проти усіх штамів.

"У нас немає свідчень, що наша вакцина не діятиме проти наявних штамів коронавірусу", - заявив директор компанії BioNTech Угур Сахін в інтерв'ю телеканалу СВС.

Він зазначив, що у питанні розробки вакцини від нових штамів Covid-19 науковці зустрічаються з двома проблемами: вища інфекційність деяких варіантів вірусу та потенційна можливість штамів уникнути імунних відповідей організму.

Для вирішення другої проблеми команда дослідників BioNTech проводить тести ефективності вакцини проти окремих варіантів та аналізує, чи здатні антитіла, які виробляються після щеплення вакциною Pfizer/BioNTech, нейтралізовувати відомі штами.

"Наявні досі дані щодо ефективності вакцини дуже підбадьорливі стосовно усіх типів штамів. Вона зумовлює два типи імунної реакції, тож двох шарів імунітету достатньо, аби впоратися із наявними штамами. Утім, ми, звісно, спостерігаємо за варіантами вірусу, аби упевнитися в цьому", - зауважив Сахін.

Фармацевтична компанія Biontech та її партнер Pfizer розробили одну з чотирьох вакцин проти коронавірусу, які схвалені в ЄС. Вона заснована на технології мРНК, вважається ефективною і безпечною, а також використовується в багатьох країнах. Зокрема і в Україні, яка уклала контракт на поставку 10 млн доз американської вакцини. Із них 117 тис. уже використовуємо.

Зараз ви читаєте новину «Розробники Pfizer назвали перевагу своєї вакцини». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Football news:

Solskjaer on Cavani's contract: The more goals he scores, the better Manchester United will be as a team. We have no time limit
Tuchel on Guardiola: When you play with Pep's team, you realize that the most difficult match has come
Solskjaer, Bielsa, Allardyce and Bruce are up for the title of best coach of April in the Premier League
The 28-year-old Toven moved to the Mexican Tigres. The 2018 World champion will play with Gignac
Hans-Dieter Flick: Lewandowski thinks about Gerd Muller's record. Robert is a world-class footballer, he is unique
Our blogger visited the Hall of Fame of International Football - it turns out that he is in Mexico. The creation was approved by Blatter, among the members of Lev Yashin
Mikel Arteta: Not playing in the Champions League for 5 years is a trend. Arsenal will not put up with this