Ukraine

Руслан Гурак розповів про сертифікацію вчителів початкових класів

Сьогодні, 24 січня 2020 року, у Чернівцях у приміщенні готелю "Буковина" відбулася пресконференція голови Державної служби якості освіти України Руслана Гурака.

У Чернівецькій області Руслан Гурак провів два значущих заходи, які є пов'язаними з головними повноваженнями Державної служби якості освіти України. По-перше, проведення планових інституційних аудитів у 2020 році. По-друге, реалізація пілотного проекту сертифікації педагогічних працівників.

- Усі охочі вчителі початкових класів, які мають стаж роботи не менше 2 років і працюють в початковій школі, можуть взяти участь у такій процедурі. Вона є відмінною від атестаціх, вона побудована на інших принципових засадах. Наслідками такої сертифікації є доплата до посадового окладу в розмірі 20 % плюс можливість підтвердити професійну категорію, або здобути нову, розповів голова Державної служби якості освіти України Руслан Гурак.

Також сертифіковані працівники мають право бути залученими у якості експертів інституціного аудиту. Таким чином, вони можуть поширювати такі методики компетентнісного навчання, якими самі володіють.

Фото та відео Артема АРТЕМЕНКА