Ukraine

Санкції проти Білорусі: які країни розширили списки

Литва, Латія та Естонія вирішили розширити санкцій проти режиму Олександра Лукашенка. Країни вводять персональні санкції щодо білоруських чиновників, які відповідальні за репресії та насильство проти мирних демонстрантів.

Естонія

Зовнішньополітичне відомство Естонії опублікувало додатковий список з 98 білоруських посадовців. Їм усім буде заборонений в'їзд в країну. Про це МЗС повідомило на своїй сторінці у соціальній мережі Twitter.

Усе через те, що ці посадовці відіграли ключову роль у фальсифікації виборів. А також в застосуванні насильства до протестувальників. 

"Ми висловлюємо своє ставлення до подій в Білорусі через санкції. Ми закликаємо білоруську владу негайно покласти край насильству щодо білоруського народу і вимагаємо звільнення всіх затриманих, в тому числі політичних в'язнів", – зазначив Урмас Рейнсалу.

Латвія

МЗС розширило санкційний список білоруських чиновників до 101. Список розмістили на офіційному сайті відомства.

"Білоруська влада не змінила свого ставлення до мирних акцій протесту. Демонстрації продовжують дискредитувати, застосовується насильство, посилюється тиск на незалежні ЗМІ та продовжуються кримінальні переслідування", – повідомили в латвійському відомстві.

Також міністр закордонних справ Едгар Рінкевичс у своєму Twitter додав, що Латвія в координації з Естонією та Литвою розширила заборону на поїздки для громадян Білорусі, які відповідальні за репресії та насильство проти мирних демонстрантів.

Литва

Про розширення санкцій проти білоруських посадовців оголосив і міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс. Однак міністр не уточнив, скільки саме білоруських чиновників потрапило до списку.

"Сьогодні, у координації з Латвією та Естонією, Литва суттєво збільшує кількість тих, хто потрапив під санкції за безперервні репресії проти народу Білорус" – написав він у Twitter.

Протести в Білорусі: що відомо

Football news:

Barcelona - the first team to score for two 17-year-old players in a Champions League match
Atalanta's development has reached a crucial point: the club will soon turn into either Napoli or Roma. Miranchuk - a symbol of change
Sharonov joined the coaching staff of Cyprus Paphos
Yuran headed Khabarovsk SKA
Brugge forward Dennis on goal for Zenit: I said that I only score grandees, but it was a joke
PSG defender Kimpembe Pro 1:2 with Manchester United: We can only blame ourselves
Lopetegui Pro 0:0 with Chelsea: Sevilla showed a good team game