logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

СБУ викрила двох чоловіків, котрі погрожували консульству Польщі у Львові.

Співробітники Служби безпеки України встановили двох осіб, котрі електронною поштою надсилали погрози Генеральному консульству Польщі у Львові від імені місцевого журналіста.

Як повідомляє пресцентр СБУ, оперативники спецслужби встановили, що погрози здійснювали двоє львів’ян, які займалися протиправним виготовленням польських документів для громадян України.

"Вони оформлювали замовникам «Карту поляка» на підставі фальшивих довідок про участь громадян України у діяльності організацій польської національної меншини. Після оприлюднення у місцевих ЗМІ матеріалів, які викривають незаконний механізм, зловмисники вирішили помститися журналісту. Вони зареєстрували електронну скриньку, з якої у Генконсульство та у польську громаду Львова почали надходити погрози нібито від імені автора журналістських розслідувань", – йдеться у повідомленні.

У ході обшуків, проведених у помешканні фігурантів справи, правоохоронці виявили ноутбук, мобільні телефони, банківські картки та понад 30 тисяч євро.

У ноутбуці зловмисників співробітники СБУ виявили докази про те, що саме на ньому готували і надсилали лист від імені журналіста, з погрозами на адресу польського Генконсульства. На ПК зберігалися й нові листи з погрозами, зокрема, безпосередньо консулу.

Наразі тривають слідчо-оперативні дії. Справу порушено за ч. 2 ст. 129 (погроза вбивством) Кримінального кодексу.


Themes
ICO