Ukraine

СБУ викрила зловмисників, які підробляли українські дипломи для бойовиків

Збройні формування РФ використовували дипломи для отримання фейкових офіцерських звань.

Група зловмисників організувала масштабне виготовлення підроблених дипломів українських вишів для бойовиків. Вартість одного диплома становила у середньому 500 доларів.

Про це повідомляє пресцентр СБУ.

"Служба безпеки України у Харківській області викрила та припинила протиправну діяльність злочинної групи, учасники якої виготовляли для бойовиків "ДНР" підроблені дипломи про вищу освіту", - йдеться у повідомленні.

За версією слідства, організувала масштабне виготовлення підроблених дипломів українських вишів група мешканців Харківського та Київського регіонів. Клієнтами зловмисників були учасники незаконних збройних формувань, які використовували підробки для просування по службі та отримання фейкових офіцерських звань.

"Оформлення замовлень здійснювалося на спеціально розроблених інтернет-сайтах, а оплата - через електронні перекази. Після виготовлення документи поштою відправляли до окупованих районів Донеччини через тимчасово підконтрольні окупантам ділянки українського кордону", - зазначають у пресслужбі СБУ.

За даними слідства, щомісяця зловмисники виготовляли та збували майже сотню підроблених дипломів. Вартість одного становила у середньому 500 доларів США, залежно від рівня вишу. Учасники групи використовували при виготовленні фальшивок номери справжніх дипломів, виданих раніше.

"Слідчі СБ України затримали одного з учасників злочинної групи у поштовому відділенні в райцентрі на Харківщині під час відправлення підробленого диплома для бойовика артилерійської бригади терористів "ДНР", - повідомляє пресцентр.

Нагадаємо, завідувачка кафедри одного з закладів вищої освіти у Рівному вимагала у студентів хабарі за складання державних іспитів та видачу дипломів. 30 червня її затримали "на гарячому".

Football news:

Chelsea are stepping up negotiations for Havertz after Bayer's relegation from the Europa League, Cech is involved in them
Messi bought a penthouse in Milan. It was reported that Inter is Interested in the player
Real advance refund the Youngster of rental Sociedade. Zidane is impressed with his performance
Barys 20 days before the start of the KHL: they do not know where to play, Legionnaires are cut off from the team
Areolaa returned to PSG after a loan spell at Real Madrid
Manchester United can lease Ousmane Dembele for a year with a buyout obligation
The rum is bought by a billionaire from the United States, who was filmed at Nolan in Dunkirk. His son fell in love with Rome while working with Ridley Scott