Ukraine

"Сенсація": в Україні стартує показ фільму про домагання з Кідман, Терон і Роббі

"Секс-бомба" (Bombshell) / Lionsgate

Популярні голлівудські акторки Ніколь Кідман, Шарліз Терон і Марго Роббі зіграли головні ролі у новому фільмі "Сенсація" (Bombshell) про сексуальні домагання на новинному каналі Fox News. Ще в серпні 2019 року студія Lionsgate представила перший трейлер. Прем'єра стрічки спершу була запланована на 19 грудня 2019 року, однак пізніше була перенесена на 13 лютого 2020 року.

Один з перших трейлерів, продубльованих на українську, у якому з'явилися акторки Марго Роббі, Ніколь Кідман і Шарліз Терон, був опублікований на офіційному ютуб-каналі UFD Independent Films.

Що найцікавіше, в сюжет стрічки покладено реальні події. Фільм "Сенсація" розповідає про скандал у 2016 році. Тоді працівниці Fox News звинуватили генерального директора Роджера Айлза в сексуальних домаганнях. Додамо, що чоловік помер у 2017 році.

Так, американська журналістка Гретхен Карлсон, яку в фільмі зіграла Ніколь Кідман, звинуватила Айлза у домаганнях. За її словами, вона була звільнена після того, як відмовила генеральному директорові в близькості. Згодом до Карлсон приєдналися ще декілька жінок (їх грають Марго Роббі і Шарліз Терон). Після скандалів Роджер Айлз пішов у відставку.

Дивитися український трейлер до фільму "Сенсація" (Bombshell): відео

Фільм "Сенсація" (Bombshell): другий трейлер

Фільм "Сенсація" (Bombshell): перший трейлер

Також раніше творці фільму "Сенсація" представили офіційний постер фільму, на якому постали три голлівудські актриси – Шарліз Терон, Ніколь Кідман та Марго Роббі, перша з яких змінилась для фільму до невпізнання.


Офіційний постер фільму "Сенсація" (Bombshell) / Lionsgate

роджер айлз
Роджер Айлз – колишній генеральний директор Fox News

powered by lun.ua