Ukraine
An article was changed on the original website

Сенцов голодує 22-й день: лікар заявив, що у політв'язня можуть відмовити нирки

У Росії українець Олег Сенцов оголосив голодування - Сенцов голодує 22-й день: лікар заявив, що у політв'язня можуть відмовити нирки

У Росії українець Олег Сенцов оголосив голодування

Олег Сенцов, ув'язнений в російській колонії, голодує 22-й день. Його лікар повідомив, що незабаром у Сенцова можуть відмовити нирки.

Про це повідомила сестра Сенцова Наталія Каплан з посиланням на адвоката, який 4 червня відвідав Сенцова.

«За словами лікарів, зараз межа. Ця межа у кожного своя, не зрозуміло коли вона настане, але це критична межа. Зараз стан Олега стабільний, але в будь-який момент може бути все погано і все залежить тільки від його організму. На даний момент йому колють коктейль з глюкози і вітамінів. Лікар попереджає, що скоро можуть відмовити нирки і підуть інші необоротні процеси», — розповіла сестра.

При цьому, лікар сказав, що померти Сенцову в колонії «все одно не дадуть, ти просто залишишся інвалідом, тебе будуть годувати примусово трубкою через ніс».

«Зараз дійсно рахунок йде на дні, тому що у когось ця межа настає через три тижні, у когось через місяць. Що стосовно терапії — так, Олег погодився брати її добровільно, але це стосується тільки крапельниць», — додала Каплан.

Нагадаємо, 14 травня український політв'язень Олег Сенцов оголосив голодування з вимогою відпустити всіх українців, утримуваних у Росії. На його підтримку пройшли ряд акцій в Україні та світі.

28 травня у Федеральній службі виконання покарань Росії по Ямало-Ненецькому автономному округу заявили, що Сенцов погодився отримувати підтримуючу терапію.

Адвокат політв’язня Дмитро Дінзе повідомив, що 4 червня відвідає Сенцова у колонії.

Football news:

Hazard will miss the match with athletic
Juventus are Interested in Jacko
Micah Richards: Arsenal need to keep the Forward. It can attract other top players
York on Keane's criticism of De Gea and Maguire: Roy himself was not perfect when he played. He should be more restrained
Setien on Griezmann: When he plays, I am asked about Fathi, and Vice versa. Antoine is important to Barca
Setien on the situation with Messi: I haven't heard anything from him. Everything else is speculation
Sane did not pose in the number 10 shirt out of respect for Coutinho