logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Сенцов перевіз з окупованого Криму до Києва маму та сина

Владислав Сенцов переїхав до батька та сестри Аліни до Києва - Сенцов перевіз з окупованого Криму до Києва маму та сина

Владислав Сенцов переїхав до батька та сестри Аліни до Києва

Фото Олега Сенцова/Фейсбук

Мама і син колишнього політв’язня Кремля режисера Олега Сенцова переїхали з окупованого Росією Криму в Київ.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Я не дуже полюбляю говорити про моє особисте життя, але нещодавно відбулась важлива подія для нашої родини. Нарешті ми з’єдналися: до Києва переїхали моя мама та син», - зазначив Сенцов.

За його словами, вирішити питання з переїздом сина Влада було найважче, тому що колишня дружина не хотіла його відпускати. Сенцов розповів, що його ексдружина - етнічна українка, народилась на Івано-Франківщині, але прийняла анексію Криму. Тож Влад перебував не тільки у сумних умовах, а й під тиском пропаганди та брехні.

Водночас, за словами режисера, двох тижнів, проведених на підконтрольній Україні території, хлопцеві вистачило, «щоб ця полуда спала».

Сенцов розповів, що Влад пішов у звичайну київську школу з інклюзивним навчанням (у сина режисера діагностували аутизм).

Як повідомлялося, 7 вересня 2019 року між РФ і Україною відбувся обмін утримуваними особами у форматі 35 на 35. В Україну повернулися 35 осіб, зокрема 11 незаконно засуджених і 24 моряки, захоплені у районі Керченської протоки у листопаді 2018 року. Серед них був і політв’язень Кремля режисер Олег Сенцов.

Themes
ICO