Ukraine

Сенцова примусово годуватимуть у разі загрози його життю, - режисер

spanОлег Сенцов, ув'язнений в російській колонії, голодує 22-й день/span - Сенцова примусово годуватимуть у разі загрози його життю, - режисер

Олег Сенцов, ув'язнений в російській колонії, голодує 22-й день

Українського режисера-політв’язня Олега Сенцова, який голодує вже 22-й день, будуть примусово годувати, якщо лікарі побачать загрози його життю.

Про це Громадському розповів режисер-документаліст Аскольд Куров, який 4 червня зустрівся із Сенцовим у колонії «Білий ведмідь» на півночі Росії.

За словами Курова, Сенцов п'є теплу воду, а також йому раз на два дні роблять крапельницю — глюкоза з вітамінами.

«Його попередили, якщо лікарі помітять, що його життя буде під загрозою, його будуть примусово годувати, через ніс вводити суміші», — сказав Куров та додав, що під час його візиту в колонію лікарні були дуже доброзичливі.

Зранку Сенцова обстежили в лікарні за межами колонії. Куров додав, що результати обстеження непогані.

«По очах видно, що щось із людиною відбувається важке, але він налаштований рішуче — серйозно вирішив піти до кінця», — сказав режисер.

Раніше сестра Сенцова Наталія Каплан з посиланням на адвоката, який 4 червня відвідав Сенцова, повідомила, що у політв'язня можуть відмовити нирки.

Нагадаємо, 14 травня український політв'язень Олег Сенцов оголосив голодування з вимогою відпустити всіх українців, утримуваних у Росії. На його підтримку пройшли ряд акцій в Україні та світі.

28 травня у Федеральній службі виконання покарань Росії по Ямало-Ненецькому автономному округу заявили, що Сенцов погодився отримувати підтримуючу терапію.

Адвокат політв’язня Дмитро Дінзе повідомив, що 4 червня відвідає Сенцова у колонії.

Football news:

Christophe Dugarry: Messi really could have given Griezmann more passes. Antoine lost confidence
Sane passed a medical for Bayern and went to meet with the club's management
Neuer - in goal, Hakimi and Davies burn out the flanks, in front-Sancho, Muller and Lewandowski. Collected Dreamtime Bundesliga-19/20
Casillas is almost not on the video in honor of Spain's victory at Euro 2012. Perhaps this is due to his promotion to the post of President of the FFI
Setien's future in Barca is under threat. The players don't support it
Trent on motivation: Ronaldo and Messi never relax. The more you win, the more you want to continue
Conte on criticism: attack me, Not the club or my players. There are people who want to see the glass half empty