logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

«Шахтар» зробив заяву щодо покупки НСК «Олімпійський»

Донецький футбольний клуб «Шахтар» прокоментував інформацію у ЗМІ щодо придбання стадіону НСК «Олімпійський» у Києві.

ФК «Шахтар» спростував такі наміри і у коментарі sport.ua заявив, що не збирається ані купувати, ані орендувати київський стадіон.

«Інформація щодо планів придбання або оренди стадіону «Олімпійський» в Києві не відповідає дійсності», – повідомили представники «гірників».

Зазначимо, що 17 січня у мережі з’явились дані про можливе придбання «Шахтарем» спорткомплексу «Олімпійський» у Києві. Повідомлялось, що керівництво клубу хотіло організувати на НСК власний кейтеринг,   а також проводити домашні матчі.

Нагадаємо, повідомлення про те, що «Шахтар» може посунути «Динамо» з НСК «Олімпійський» з’являлись ще у 2017. Однак директор донецького клубу заявив, що «Шахтар» не буде проводити домашні матчі на столичному «Олімпійському».

Як повідомлялось, німецька «Баварія» запропонувала «Шахтарю» 25 млн євро за бразильського захисника Додо. Але поки «Шахтар» не погоджується на пропозицію мюнхенського клубу.

Themes
ICO