Ukraine

Що робити, аби не випадало волосся восени

Що робити, аби не випадало волосся восени
Однією з причин випадіння волосся є стрибки температури. Фото: pixabay

Важко зберегти густе волосся восени та взимку, тому що у цю пору воно схильне до випадіння.

Появу проблеми провокують різноманітні фактори: несприятлива екологія, неправильне харчування, гормональний збій, погода та інші, пише Harper's Bazaar.

Можна спробувати припинити випадіння волосся і покращити його стан. Випадіння волосся, підвищений артеріальний тиск, погану пам'ять та інші проблеми восени з'являються через природне пониження рівня гормону естрогену.

Фахівці рекомендують їсти рослинні продукти, які містять фітоестрогени. На сезонні гормональні зміни важко вплинути, але фітоестрогени володіють властивостями, які схожі до натурального естрогену. Завдяки їм можна відновити дефіцит згаданого гормону. Таким чином корені волосся будуть міцнішими і воно не випадатиме з такою інтенсивністю. Фітоестрогени можна знайти у вигляді БАДів, але перед прийомом потрібно проконсультуватися з лікарем. Також спробуйте шлях додавання цих компонентів у свій раціон. Вживайте рослинні продукти: горіхи, сою, льон, пшеницю та боби.

Однією з причин випадіння волосся є стрибки температури. Щоб вберегти його, не виходьте на вулицю з теплого приміщення без головного убору. Якщо обрати стильний берет чи модну шапку, то ви не лише захистите шкіру, а й вдало доповните свій образ. Випадіння волосся також провокує порушений стан нервової системи. Стрес відображається, окрім значної втрати волосин, на загальному зовнішньому вигляді. Аби відновити психологічну рівновагу, спеціалісти радять насамперед отримувати здоровий сон, нормалізувати харчування, не перевантажувати організм та знаходити час на відпочинок. Ці рекомендації слід поєднувати із правильним доглядом за волоссям, який буде напрямлений на боротьбу з випадінням волосся. Використовуйте безсульфатні шампуні, маски із натуральними оліями, спіть на шовковій наволочці або перед сном надягайте тюрбан.

Восени особливу увагу потрібно приділяти засобам догляду за шкірою обличчя та рук.В цей холодний період шкіра не тільки обвітрюється через холод і мороз, а й страждає через неправильно підібраний догляд. Однією з найпоширеніших помилок є відсутність тоніка. Деякі дівчата використовують в якості засобу для очищення гель, пінку, міцелярну воду або молочко, але забувають про завершальний етап очищення з тоніком.

Football news:

He was a gentle giant, always happy. Redknapp - about PAP Buba Diop
Bayern will play Atletico without Lewandowski, Neuer, Tolisso and Goretzky. They did not fly with the team to Spain
Former Atletico captain Gabi has finished his career
Anton Ferdinand on the racist scandal with Terry: I was sent a bullet in the mail. Insults in social networks came every hour
Manchester City have offered 19 million euros including bonuses for 17-year-old Argentine midfielder Sarmiento
Rehagel is a bandit from whom I will not accept an apology. The story of the worst injury in the history of the Bundesliga
Barcelona's presidential election will be held on January 24