Ukraine
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Що роблять у лікарні з хворими на Covid-19? (відео)

За жовтневими даними, 94% госпіталізованих з «ковідом» українців не отримали жодної дози вакцини - Що роблять у лікарні з хворими на Covid-19? (відео)

За жовтневими даними, 94% госпіталізованих з «ковідом» українців не отримали жодної дози вакцини

фото: moz.gov.ua

Все більше українців зіштовхнулися з небезпекою коронавірусу. Лише за останні кілька тижнів, в Україні сталося більше 14% всіх смертей від Covid-19 з початку епідемії, повідомляє науковий блогер Артем Албул.

Пацієнти, яких госпіталізували, потребують ретельного нагляду. Ключові можливості, доступні в лікарні, – постійний моніторинг з боку медперсоналу. Стан пацієнтів з тяжким «ковідом» може змінюватися різко.

Тому оцінка таких параметрів як частота серцевих скорочень, частота дихання, сатурація (тобто насичення гемоглобіну киснем) – є вкрай важливою.

Деякі пацієнти – в критичному стані, тобто мають серйозний ризик померти. Таких госпіталізують до відділень інтенсивної терапії. Там постійно моніторять їхні життєві показники. Крім іншого, є доступними складніші медичні процедури, такі як штучна вентиляція легень.

Коли стан тяжкохворих пацієнтів покращується, коли їхня дихальна та серцево-судинна система стабілізує свої функції, вони повертаються у звичайні «ковідні» відділення.

Нагадаємо, що в Україні на гроші за вакцинацію можна буде купити книги.

Глава уряду Денис Шмигаль попередив, що виплату не можна обміняти на позапрограмні послуги.

15 листопада президент України Володимир Зеленський розповів у відеозверненні «декілька хороших новин». Зокрема, він пообіцяв 1 тис. грн кожному, хто отримав дві дози вакцини,

Користувачі соцмереж відреагували курйозними фотожабами на ідею Зеленського.