Ukraine

Що зірки нам пророкують: гороскоп на 13 - 19 липня 2020 року

Протягом цього тижня люди не схильні відволікатися і розпорошуватися на дрібниці і сторонні моменти.

Багато людей відчують себе вільніше, питання вирішуються швидше, досягається взаєморозуміння з ближнім оточенням. 13 липня Меркурій зупинився, ця планета характеризує - мислення і комунікації. Меркурій готується перейти у фазу прямолінійного руху, після періоду ретроградности.

Якості і характеристики цієї планети спрямовуються виключно на реалізацію індивідуальних проявів особистості, які будуть конструктивні і гармонійні. Протягом цього тижня люди не схильні відволікатися і розпорошуватися на дрібниці і сторонні моменти. Енергія Меркурія після періоду ретроградности вузько спрямована, обмежена в рухливості і здатності змінюватися.

Відповідно ці енергії впливають на людей, тому багатьом легше сконцентруватися на справі і досягти швидких результатів, що позитивно впливає на ділову сферу, здатність до комунікації, розв'язання питань купівлі-продажу. З 14 липня Меркурій стане директним, тобто перейде в прямолінійний рух і прояву енергій планети будуть зосереджені, зібрані, організовані, тому люди виявляють себе відкрито, без перешкод і без затримок вирішуються важливі справи, теми будинку і сім'ї доставляють задоволення.

З 14 липня люди легше йдуть на контакт і сприймають інформацію, знаходять взаєморозуміння, взаємодію один з одним стає корисним, поїздки сприятливі.

Більше про астрологію ви можете знайти на YouTube-каналі астрологині Марини Скаді.

ОВЕН

Хороший період для виробничників і спортсменів. З'являються нові ідеї та інтереси, можливий сприятливий поворот у стосунках з колегами і партнерами, ділові стосунки з жінками можуть повернутися в романтичному напрямку. Якщо щось турбує здоров'ю, то в цей період ви швидко відновлюється.

Хороший період для косметичних процедур і операцій. Романтичне спілкування, любовні побачення приносять задоволення. Зав'язуються нові цікаві знайомства, з'являються нові захоплення. Сприятливий період для активного відпочинку та взаємодії з партнером. Прискорюються справи з усіх сфер життя.

ТЕЛЕЦЬ

Підвищення власного самовладання в цей період, дає внутрішнє зростання і посилення особистісних якостей. Відбувається прискорення процесу одужання всіх захворювань, а також яскраво виражений приплив життєвої енергії. У цей час можна очікувати заохочення від начальства, підвищення в посаді, підтримки впливових осіб, набуття покровителів.

Цей період відзначений певним прогресом і в матеріальному відношенні: вам віддають все, що мали, але не більше. У цей час добре складаються і зміцнюються стосунки з домашніми або коханими. Вдалий період для побудови спільних планів і розв'язання спільних завдань.

БЛИЗНЮКИ

Ближнє оточення, родичі, діти, а також грошові питання, будуть основними сферами докладання зусиль. Сприятливий період для ділових переговорів, підписання угод. В контактах і зв'язках стаєте дуже активними і енергійними, багато виходить так, як ви і планували.

У своїй професії проявляєте себе впевнено, керівництво зможе оцінити ваші старання. Можлива перевтома через зв'язки і контакти, але це відповідний період для напрямів професійної реалізації. Наполегливість у вираженні своїх ідей та інтересів, знаходить підтримку оточення, добре йде робота, що вимагає розумових творчих зусиль.

РАК

Ви дуже чутливі до слів і поведінки оточення; всі схильні сприймати на свій рахунок, тому є ймовірність зробити помилкові висновки. Уява може прикрашати дійсність, для творчих людей цей період може виявитися дуже продуктивним.

Письменникам легко висловлювати свої глибокі подчуття, тому можуть створити популярні твори. Для людей технічного складу розуму, які працюють з розрахунками та документами, існує проблема виокремити з потоку думок головне і не головне, тому деколи складно висловити думки вголос. Кар'єра та інші амбіції вимагають великих витрат енергії, ваші дії можуть мати важливий вплив на ваше майбутнє.

ЛЕВ

В цей час в пам'яті можуть спливати давні події, які не дають вам спокою, турбують совість. Розкажіть близьким людям про те, що вас хвилює, не бійтеся довірити свої думки та поділитися сумнівами, ви обов'язково отримаєте підтримку і зможете вирішити наболілі питання.

Можете зіткнутися з тим, що вам важко висловити словами свої почуття, вам здається, що вас не розуміють. Але це може бути плідний період для творчості, активно попрацювавши зараз, вже скоро ви зможете продемонструвати свої таланти і отримати визнання. Виникають обставини, здатні зробити вас більш вольовою і динамічною людиною, успішною і незалежною.

ДІВА

Приходять нові ідеї, ви спрямовані в майбутнє, будуєте плани. Це хороший період для залучення спонсорів. Є можливість знайти прихильників і покровителів, велику роль відіграють однодумці, у яких можна шукати підтримки і розуміння. Ви зможете зайняти передову позицію чи "проштовхнути" свою ідею.

Сприятливий час для громадської роботи або наукових досліджень. Якщо ви давно планували створити якесь товариство за інтересами або громадське об'єднання, настав час зробити це. Якщо довго не виходило домовитися, оформити документи або закінчити якийсь проєкт, то зараз все вдасться.

ТЕРЕЗИ

Хороший період для проведення офіційних зустрічей, переговорів, урочистих приймань. Вдалий час для розв'язання важливих ділових питань, у Вас з'являються нові ідеї для творчого самовираження. Сприятливий час для початку вивчення іноземних мов.

Можете розраховувати на успішне розв'язання юридичних справ. Використовуйте цей період для гармонізації ваших романтичних стосунків і сімейних зв'язків, занять з дітьми. Складаються ситуації, які додадуть фарб у стосунки, які згасають. Сприятливий час для проведення косметичних процедур, а також для загартовуючих процедур, будь-яких оздоровчих заходів, для початку курсу лікування або проведення курсу масажу.

СКОРПІОН

Ви стаєте більш енергійними, рішучими і діяльними. У вас пробуджується дух боротьби і суперництва, тому вас легко можна надихнути на активну діяльність. Справа, розпочата у цей період, спочатку може здаватися багатонадійним, але з часом, розвивається планомірно, приносить бажані результати, хоча і не такі великі, як здавалося спочатку.

Ви, нарешті, беретеся за роботу, яку довго відкладали або успішно завершуєте давно розпочаті проєкти. В цей час ви можете змінити роботу або активно займатися пошуком роботи. Сприятливий час для того, щоб робити які-небудь дії, спрямовані на поліпшення або зміцнення власного здоров'я.

СТРІЛЕЦЬ

Багато справ, пов'язаних з дітьми, творчою діяльністю або романтичним партнером, центр подій зміщується від вас до інших людей, особливо це стосується до ваших шлюбних або ділових партнерів. Необхідно у всіх ситуаціях шукати компроміс, вигоду і користь для всіх учасників стосунків.

Зіпсувати сприятливі шанси і можливості можуть підвищені вимоги до партнерів і непостійність настрою. Через нерозуміння один одного, необґрунтованих ревнощів може скластися напружений психологічний фон. З'являється схильність до непотрібної розтраті грошових коштів, що викликає додаткові складності.

КОЗОРІГ

Обставини допомагають визначити своє місце в суспільстві. Ваша робота може зачіпати юридичні питання, певний ріст і оформлення документів. Зосередьтеся на своїх цілях, розставте пріоритети і тоді з'являться можливості реалізувати свої плани.

Занадто оптимістичний погляд на них може принести розчарування надалі. Через поспішне прийняття рішень можна зробити неправильні вчинки, наслідком яких стануть фінансові втрати. Будьте уважні під час керування транспортом і роботі з гострими предметами, технікою. Будьте уважні в громадських місцях, не вступайте в зіткнення з людьми, що володіють владою і впливом.

ВОДОЛІЙ

Цей період сприяє взаємин з дітьми, зміцнення зв'язку з коханою людиною або розширенню кола знайомств. Розвиток уяви можуть зробити цей період успішним для втілення творчих задумів. Можливі щасливі випадковості, подарунки, премія чи інші грошові винагороди, які ви заслужили. Зростає життєва сила, опірність різним захворюванням.

Гарне вплив у цей період надає заняття спортом і активним відпочинком. Ваша активність зростає, і це привертає до Вас партнерів протилежної статі. У вас з'являється бажання стати лідером в парі або в родині, тож слід обдумати, яким чином це може позначитися на ваших стосунках.

РИБИ

Ви зможете позбутися навіть від тривалих конфліктів з коханими або членами сім'ї. Вдалий час для вираження ваших почуттів і інтересів, для пояснень з романтичним партнерам. Візьміть участь в справах ваших дорослих дітей, з молодшими займайтеся з розвивальними іграми. Пробудження творчої уяви, інтуїції і прозорливості, постійно присутнє відчуття розвитку, допоможе побудувати плани на майбутнє.

Для людей інтелектуального складу період буде сприятливим для творчого розвитку, а для людей, схильних до мистецтва, подорожі та відпочинок послужать приводом для натхнення. Сприятливі контакти із закордонними партнерами, може бути досягнута довгоочікувана домовленість.

Football news:

Thomas Tuchel: Mbappe will play Atalanta if nothing happens
Lille acquired 20-year-old forward David from Gent. He is the best sniper of the CONCACAF Cup
Rummenigge on Tiago's departure: If someone offers a fair amount for him, we will work
Juve can offer Arsenal for Lacazette Douglas Costa
Gasperini on Neymar: One of the world's strongest players. He will create problems for any opponent
Tuchel on crutches went to the Champions League match with Atalanta
Chelsea want to sign Ajax defender Tagliafico. He is seen as an alternative to Chilwell