Ukraine

Шість років вважали зниклим безвісти: У Львові попрощалися з 18-річний бійцем

У Львові попрощалися із Сергієм Тимощуком Радіо Свобода

У лютому цього року останки десантника противник передав українській стороні

У суботу, 23 травня, у Львові у 80 окремій десантно-штурмовій бригаді попрощались із 18-річним військовослужбовцем Сергієм Тимощуком. Про це повідомляє Радіо Свобода.

Як зазначається, з 2013 року Сергій розпочав служити есантником за контрактом, а з перших днів бойових дій на Донбасі перебував на передовій. Однак, 31 серпня 2014 року з хлопцем було втрачено зв'язок, з тих пір жодної звістки від нього не було. У зв'язку з цим бійця почали вважати зниклим безвісти.  

Майже через шість років, у лютому 2020 року останки десантника противник передав українській стороні. 

"За нашою інформацією, Сергій Тимощук був захоронений саме на території Луганської області, спершу переконались за прізвищем, а результати ДНК підтвердили", – розповів виконувач обов’язків бригадира 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Олег Баляс, який 31 серпня 2014 року також знаходився в Луганському аеропорту.

Загиблий Сергій Тимощук Радіо Свобода

Так, сьогодні на плацу частини відбулась панахида, а десантники поклали квіти на домовину свого побратима. Після цього домовину з тілом загиблого Сергія Тимощука повезли зі Львова у місто Славута Хмельницької області, де він проживав. Там хлопця і поховають. 

"Сьогодні прощаємось із Сергієм, йому поклали марунового кольору берет, а за його життя були голубі, він ще такого не встиг одягнути. Те, що сьогодні вихідний і так багато прийшли попрощатись, для мене дуже цінно, як для родини загиблого десантника теж. Вірю, що вони всі прийшли не лише до одного Сергія, а й до тих, із ким не встигли попрощатись, бо самі були в окопах. Для родин, які шукають синів і чоловіків, це великий біль і невизначеність", – сказала вдова загиблого бійця-десантника Олена Пасевич. 

До слова, за останніми даними, ще кілька бійців 80-тої десантної бригади вважаються зниклими безвісти. Наразі тривають пошуки останків, проводиться ДНК, ведуться перемовини з членами незаконних збройних формувань. 

Нагадаємо, у четвер, 21 травня, на Донбасі в результаті обстрілу вантажівки Збройних сил України загинув солдат 93-ї окремої механізованої бригади "Холодний Яр" Євген Сафонов. 

Football news:

The Premier League will resume on June 17 with Manchester City V Arsenal and Aston Villa V Sheffield (The Telegraph)
In Moscow, they will only allow running in a mask. This is harmful, it is better not to run at all
That little guy with the beard of a jihadist does not deserve to stay in the Real world. Spanish journalist about ISCO
Arsenal-2003/04, Manchester City-2017/18 and Atletico-2013/14 are among the best teams that did not win the Champions League (Football365)
Merson on the crisis because of a virus: Now the coaches will have to train. Clubs will no longer be able to pay 70-80 million for players
Inter Sports Director: We are not going to sell Lautaro. Barcelona knows our intentions very well
Manchester United continue to monitor Werner. The club believes that he will choose Liverpool