Ukraine

Шмигаль обіцяє, що вже в п'ятницю реєстр декларацій стане досупним

Прем’єр міністр Денис Шмигаль запевнив, що вже у п’ятницю реєстр електронних декларацій запрацює як і раніше.

Джерело: Шмигаль під час засідання РНБО, повідомлення ОПУ

Пряма мова Шмигаля: "Конституційний суд визнав частину положень законодавства частину положень законодавства про Національне агентство з питань запобігання корупції.

Електронне декларування – це шлях до прозорості, доброчесності чиновників і сьогодні він поставлений під загрозу і Кабінет міністрів за ініціативи президента України затверджує рішення, яке стане кроком до відновлення повноцінної роботи реєстру декларацій.

Вже завтра кожен українець зможе знову зайти і побачити декларації чиновників і політиків, в тому числі тих політиків, які намагаються знищити антикорупційну реформу".        

Деталі: Засідання Кабміну і голосування за постанову відбулося під час засідання РНБО.

Згідно із повідомленням на сайті президента Кабмін ухвалив розпорядження "Деякі питання діяльності Національного агентства з питань запобігання корупції".

Згідно з документом, з метою забезпечення належної реалізації закону "Про запобігання корупції" НАЗК має забезпечити відкритий цілодобовий доступ на своєму офіційному веб-сайті до публічної частини Єдиного державного реєстру декларацій посадовців.

Також НАЗК має забезпечити проведення спеціальних перевірок відповідно до вимог Закону України "Про запобігання корупції".

Також вказується, що державні органи, органи місцевого самоврядування мають забезпечити доступ Нацагентства до інформаційно-телекомунікаційних і довідкових систем, реєстрів, банків даних, зокрема тих, що містять інформацію з обмеженим доступом, держателями яких вони є.

Також вони мають надавати інформацію, серед іншого з обмеженим доступом, за письмовими запитами НАЗК.

Football news:

Massimiliano Allegri: Ronaldo is a top player in terms of mentality. He has a new goal every year
Borussia Dortmund presented a collection with Spongebob as part of a deal with Nickelodeon
Woodward on Manchester United and trophies: there is a lot of work Ahead to achieve the stability needed
Neuer - best goaltender in 2020, Alisson-2nd, Oblak-3rd (ESPN)
Liverpool are Interested in 21-year-old Leipzig defender Konate
Niko Kovac: I'm Waiting for Golovin to return. But it might be better to wait another week or two
Suarez's Italian language examiners were suspended for 8 months. An investigation is underway against the Director of Juve Paratici