Ukraine

Шопінг у нових реаліях – як використовувати нові тренди

Шопінг у нових реаліях – як використовувати нові тренди

Карантин вніс корективи у всі без винятку сфери звичного життя. Ми намагаємося якомога менше користуватися громадським транспортом, уникати скупчення людей. Але повністю відмовитися від контактів з іншими людьми, ясна річ, не вдасться. Приміром, нереально обійтися без закупок продуктів та непродовольчих товарів, необхідних для родини. «Просунуті» рітейлери пропонують своїм клієнтам переходити на покупки онлайн. Більшість киян та мешканців інших великих міст України роблять закупки у мережі гіпермаркетів «АШАН». Також, визнають прихильники мережі, тут найкращий вибір та цінова політика стосовно сезонних товарів. Багатьох приваблюють тематичні розпродажі в улюбленому гіпермаркеті. Усе можна придбати онлайн, на сайті – https://auchan.ua.

Враховуючи «карантинні» реалії, до послуг користувачів представлено повністю оновлений сайт мережі. Тепер головна функція сайту — онлайн-супермаркет. Користуватися ним під силу навіть тим, хто із інтернетом на «ви». Замовити, сплатити та обрати зручний спосіб доставки зможуть і пенсіонери, і молодь. Які переваги має онлайн-шопінг на сайті «АШАН»?

  1. Сайт має простий та зручний інтерфейс, товари розподілено за тематичними розділами. Кожен товар має детальний опис, фото, список технічних характеристик.
  2. Окремо вказані акційні товари та пропозиції.
  3. Доступні декілька способів доставки. У великих містах можна замовити доставку свіжих продуктів додому (детальніше про умови дізнавайтеся на сайті). Також є можливість вибрати необхідні товари непродовольчої групи на сайті auchan.ua, оплатити їх банківською картою, отримати підтвердження на пошту і прийти на пункт обслуговування клієнтів. Там залишиться забрати замовлення без черг і переживань, що товару не буде в гіпермаркеті. У такий спосіб ви зекономите чимало часу й уникнете зайвих контактів із великою кількістю людей, що особливо важливо для старшого покоління. Зверніть увагу також на можливість замовити доставку товарів непродовольчої групи на відділення «Нової пошти».
  4. На сайті є можливість платити за покупки в кредит на вигідних умовах, без переплат.

Щоб використовувати можливості онлайн-шопінгу повною мірою, радимо зареєструвати на сайті карту лояльності, а також – завантажити додаток «АШАН» на свій мобільний телефон. Так ви отримаєте вигоду у вигляді накопичених балів, зможете завжди вчасно дізнаватися про акційні товари, привабливі пропозиції тощо.

Безсумнівно, за інтернет-купівлями майбутнє, і зараз саме час навчитися користуватися цим корисним інструментом.

Football news:

Тот Tottenham midfielder Winks scored from 49 yards. This is the 3rd result in the Europa League, all - in this draw
This miss will hurt all men: Molde player missed from half a meter and drove into the bar
Mikel Arteta: I am Very happy with Pepe's game against Molde. Arsenal played well overall
Napoli players came out in t-shirts with Maradona's name and number 10 for the Europa League match
Daniele Bonera: Milan is happy with the game with Lille and only regrets the result
Neymar on Maradona: You will always remain in our memory. Football is grateful to you
If football was a movie, Diego would be its main character. Showsport readers say goodbye to Maradona