Ukraine

Шоста доба пошуків 16-річного Дмитра Степарука: що відомо на даний момент

Станом на 27 лютого тривають пошуки 16-річного Дмитра Степарука із села Теренців Хорошівського району на Житомирщині. Хлопець зник ще 6 днів тому.

Поліцейські разом з громадою відпрацювали уже значну територію, у тому числі самого села та довколишню місцевість, повідомили у відділі комунікації обласної поліції.

Просять відгукнутись усіх, хто бачив юнака чи спілкувався із ним на вулицях Героїв України та Незалежності у селищі Хорошеві із 21:30 . до 00:00 21 лютого. Важлива кожна дрібниця.

Інформацію можна повідомити та номером телефону (096) 812 79 51 або на спецлінію "102".

16-річного Дмитра Степарука востаннє бачили увечері 21 лютого у районному центрі, де він відпочивав із товаришами. За їхніми словами, Дмитро мав намір їхати додому. Однак до села він так і не повернувся ні того ж дня, ані наступного. Телефонний зв'язок із хлопцем також увірвався. За словами матері зниклого та товаришів, він не міг самостійно виїхати за межі району, бо не мав при собі ані грошей, ані жодних документів.

Зараз ви читаєте новину «Шоста доба пошуків 16-річного Дмитра Степарука: що відомо на даний момент». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua