Ukraine

Схожа на вампіра: Брітні Спірс знову злякала фанатів

Популярна співачка Брітні Спірс знову опинилась у центрі обговорень через свій зовнішній вигляд. Цього разу білявка порівняла себе з вампіром.

38-річна американська поп-зірка Брітні Спір останні кілька років залишається під опікунством свого батька через психічні розлади. Хоч шанувальники і вважають, що це просто маніпуляції через гроші, однак сама співачка теж інколи змушує їх хвилюватись. Річ у тому, що вона активне веде профіль в соцмережі Instagram, де у неї понад 26 мільйонів підписників.

Нещодавно Брітні опублікувала кілька сонячних фото, на яких виглядає далеко не найкраще. Такий вигляд зірки не на жарт розхвилював фанатів, як і підпис до знімків.

"Ще одне дивне фото! До речі, якщо ви хочете чудове освітлення, то не потрібно йти у студію, адже достатньо вийти на вулицю. Природне освітлення це справді магія. Я не планувала виглядати, як вампір, але так трапилось. І на мені не було рум'ян чи блиску для губ, але виглядає по-іншому. І очі у мене не зелені, але, мабуть, це магія природи...Зачекайте, а якщо я вампір?", – відзначила Спірс.

Football news:

Mueller congratulated Brady, who reached his 10th Super Bowl at the age of 43: You are a hero and an inspiration!
Neville compared Liverpool to Coventry after Manchester United's win. Probably because of the color of the uniform
Vladimir Gazzaev held the first training session with Siena
Alessandro Costacurta: Inter are the favourites for both the Milan derby and the Scudetto
The Valencia player tested positive for antigens. Yesterday was a match with Atletico
Tottenham topped the rating of the most eco-friendly clubs in the Premier League. Manchester United, Arsenal, Brighton and Man City-in the top 5, Liverpool-7th
Manchester United and Liverpool put on a show in the cup. The sponsor of the entertainment is the bold positions of Trent and Rashford (United have better realized this advantage)