Ukraine

Скільки витратили на рекламу кандидати на "мерське крісло" – в "Опорі" порахували

Реклама Верещук
Реклама Верещук pani-mer.kyiv.ua

Лідером за витраченими коштами на рекламу став не Пальчевський і не Кличко

Громадянська мережа "Опора" зробила дослідження та порахувала, скільки витратили кандидати на посаду чільника столиці на рекламу. Джерелом дослідження слугували проміжні фінансові звіти, оприлюднені Київською міською ТВК.

За їхніми результатами, найбільше на рекламу витратила кандидатка від президентської партії Ірина Верещук. Загалом сума для промокампаній "пані мера" перевищила 22 млн грн. Найбільше коштувала реклама у ЗМІ – понад 15 млн гривень. Утричі менше Верещук витратила на зовнішню рекламу в місті.

Рекламна кампанія шоумена Сергія Притули від "Голосу" сягнула 13 мільйонів гривень. Найбільше грошей пішло на виготовлення агітації і більше 3 млн на рекламу в інтернеті, стільки ж – на зовнішню рекламу і згадки у ЗМІ.

Порівняно з першими двома місцями, Андрій Пальчевський скромно і, водночас, безрезультатно витратив 2,5 мільйони гривень. Ставку Пальчевський зробив на зовнішню рекламу, витративши на це більше 1 млн 600 тисяч гривень. Водночас, на згадки у ЗМІ Пальчевський нібито не витратив ані копійки. Водночас, громадянська мережа "Опора" фіксувала матеріали у ЗМІ, які мали ознаки замовності на користь Пальчевського, і не мали відповідного маркування.

А от представник "ОПЗЖ" Олександр Попов відзвітував: на рекламу витратив трохи більше 157 тисяч гривень, зокрема – на виготовлення друкованих агітматеріалів 7,8 тисяч гривень і ще 144,8 тисячі пішло на розміщення політичної реклами на бордах. 

Витрати кандидатів на мерське крісло на рекламу
Витрати кандидатів на мерське крісло на рекламуфото ГО \"Опора\"

Football news:

Massimiliano Allegri: Ronaldo is a top player in terms of mentality. He has a new goal every year
Borussia Dortmund presented a collection with Spongebob as part of a deal with Nickelodeon
Woodward on Manchester United and trophies: there is a lot of work Ahead to achieve the stability needed
Neuer - best goaltender in 2020, Alisson-2nd, Oblak-3rd (ESPN)
Liverpool are Interested in 21-year-old Leipzig defender Konate
Niko Kovac: I'm Waiting for Golovin to return. But it might be better to wait another week or two
Suarez's Italian language examiners were suspended for 8 months. An investigation is underway against the Director of Juve Paratici