Ukraine

Snapchat розповість: додаток визначатиме якість продуктів та вина за етикеткою

Розробники застосунку Snapchat додали до своєї лінійки візуального пошуку функцію сканування продуктів та вина. Користувачі зможуть дізнатися склад продуктів, їх якість, а також – рейтинг вин та сумісність з їжею.

Функції Nutrition Scanner схожі на ті, які ви можете знайти в автономних додатках для їжі та вина. Сканер працює на базі програм Yuka та Vivino. Він може проаналізувати до 1 млн харчових продуктів та 12 млн видів вина, пише Engadget.

Фото: Snap

Як це працює?

Користувачу додатку треба навести камеру на штрих-код, і Snapchat розповість про склад продукту, дату виготовлення, а також проаналізує, наскільки він корисний для здоров’я. Так само сканер працює і з вином: додаток покаже ціну, рейтинг, смакові якості та гастрономічну сумісність.

Фото: Snap

Додамо, Snapchat вже декілька років розробляє функції пошуку на основі камер. Окрім нового сканера їжі та вина, розробники пропонують використовувати камеру для виявлення рослин та порід собак, розв’язування математичних рівнянь та пошуку музики. Розробники прагнуть зробити камеру більш корисною, а в майбутньому побудувати навколо неї платформу доповненої реальності.

Football news:

Barcelona have 14 points after 10 rounds - the worst start in La Liga in 33 years
The same goal Monday in the Euro 1960 final: did not see the ball fly into the net, and says that he had no right not to score
Monday's last name appeared by accident - because of a drunk person. He entered the day of the week in the documents
Messi is the only one in the top 5 European leagues not to score after 10 + shots in a championship game this season
Lampard on 3-1 with Leeds: I'm absolutely thrilled. On another day we could have scored 5-6
Koeman on 1:2 with Cadiz: the Mood was not too good. Lost because of an error
Mbappe scored his 100th goal for PSG and shares 4th place in the club's goalscoring list