Ukraine

Спосіб позбутися неприємного запаху з рота вранці

Запах з рота може принести купу незручностей, тому треба знати, як з цим впоратися. Британський лікар назвав простий і ефективний спосіб.

Фахівець каже, що несвіже дихання з рота після пробудження може бути пов'язано з пізнім прийомом їжі. Деякі люди навантажують на ніч шлунок і відразу готуються до сну. Але положення тіла на ліжку сприяє тому, що в стравохід в процесі травлення потрапляє шлункова кислота. Саме цей фактор може бути головним у появі неприємного запаху з ротової порожнини.

Щоб уникнути цього явища, лікар радить відмовитися від їжі за три години до сну. Таким чином, шлунок встигне повністю переварити їжу.

Але неприємний запах з рота може бути викликаний і іншими причинами, наприклад, проблемами зі шлунково-кишковим трактом (гастрит, виразка), а також інфекційним захворюванням слизової оболонки носоглотки або нездоровим способом життя. У таких випадках, варто звернутися за консультацією до фахівця.

Спосіб позбутися неприємного запаху з рота вранці - фото 410914

Football news:

This is the best Milan in years: superkambekom with Juve (3 goals in 5 minutes!) saved the intrigue in Serie A
Zlatan Ibrahimovic: I am the President, player and coach! If I had been in Milan since the start of the season, we would have taken the scudetto
Sarri on the defeat by Milan: we played first-class football for 60 minutes. Then-turbidity
Pioli on the victory over Juve: Milan became a team. We can play even better
Pioli beat Juventus for the first time as a coach
Vardy has scored 10 goals for Arsenal in Premier League matches. Only Rooney has more
Ronaldo scores or gives an assist in 17 consecutive Serie A matches, where he scored 25 (21+4) points